Zdenerwowany łoś zaatakował spacerujących turystów! Zwierzę wpadło w szał bo (…)!

łoś

Niemało strachu najedli się turyści spacerujący w sobotnie popołudnie parku Estes Park w Kolorado. Beztroski wypoczynek przerwał atak łosia, który rzucił się nagle na ludzi. Rozjuszone zwierzę zdenerwowało się, ponieważ turyści podeszli zbyt blisko niego. Łoś chwilę później zaczął ich zaciekle gonić. Najpierw zaatakował mężczyznę w białej kurtce, który uciekając poślizgnął się i upadł za kamienną ławkę, a później rzucił się na przyglądającą się wszystkiemu kobietę.

Łoś nie chciał odpuścić i cały czas uderzał w swoją ofiarę twardym porożem. Sytuacja wyglądała naprawdę dramatycznie, ponieważ kobieta znalazła się w śmiertelnym zagrożeniu. Na nagraniu widać jak ofiara próbuje osłaniać głowę i brzuch. Chwilę później zwierze przewraca ją na plecy i atakuje dalej. Kobieta próbowała bronic się kpiąc łosia nogami. Na szczęście z opresji wyrwał ją kierowca ciężarówki, który odstraszył go podjeżdżając blisko swoim autem.

 

 

ZOBACZ:Pitbull POGRYZŁ 6-latka! Wideo.

 

 

Zabieg ten przyniósł jednak krótkotrwały rezultat, ponieważ agresywny samiec zaatakował również samochód poważnie uszkadzając jego karoserię. Na aucie zostały wyraźne ślady po porożu zdenerwowanego łosia. Na szczęście kobiecie, która padła jego ofiarą nie stało się nic poważnego. Pracownik parku, w którym doszło do wypadku stwierdził, że w okresie września i października, turyści nie powinni zbliżać się do łosi i jeleni, ponieważ trwa ich okres godowy i zwierzęta te są wtedy wyjątkowo agresywne.

 

ZOBACZ TAKŻE:W KURNIKU zaatakował ją własny KOGUT! Kobieta nie miała szans!

 

źródła: o2.pl, foto youtube.com, wideo youtube.com

 

Komentarze