Zdruzgotana Julia Wieniawa żegna się z…

Julia Wieniawa  to polska aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna. Rozpoznawalność zyskała dzięki roli Pauli w serialu Rodzinka.pl. To właśnie dzięki temu serialowi pokochały ją miliony.

Aktorka, podobnie jak reszta obsady, nie spodziewała się nagłego wycofania produkcji jednego z ulubionych serialów TVP. Będziecie tęsknić za Paulą?

W ostatni czwartek polskie media obiegła zadziwiająca informacja o wstrzymaniu produkcji serialu Rodzinka.pl, który uważany był za jeden z największych sukcesów TVP.

Aktorzy, którzy wcielali się w swoje postacie od ponad dekady, dali upust swojemu rozgoryczeniu w mediach społecznościowych. Do podłamanego Adama Zdrójkowskiego i zrozpaczonej Małgorzaty Kożuchowskiej dołączyła także Julia Wieniawa.

Moi Kochani, piszę dziś do Was ze smutną informacją. Po 10 wspaniałych latach to już niestety koniec produkcji serialu „Rodzinka.pl”. Łamie mi się serce, bo to właśnie od tego serialu zaczęła się moja przygoda z aktorstwem. Bardzo dziękuję całej cudownej ekipie za ten czas. Dziękuję też naszemu reżyserowi Patrickowi Yoce, który wybrał mnie do tej roli na castingu, kiedy miałam 13 lat. Dorastałam na tym planie, więc na zawsze zostanie on w moim sercu – możemy przeczytać na oficjalnym profilu na Instagramie celebrytki.

Będziecie tęsknić za już kultową Rodzinką?

https://www.instagram.com/p/B81ADDcJB6f/?utm_source=ig_embed

Komentarze