Zenek Martyniuk przestał TO ukrywać! Fani nie mogą uwierzyć!

Zenek Martyniuk przestał to ukrywać! Fani nie mogą uwierzyć!

Król disco polo zaskoczył wszystkich fanów. Wszyscy oniemieli, gdy poznali prawdę. Zenek Martyniuk, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów. Gwiazda sceny disco polo ma w kraju miliony fanów. Jego piosenki znają także ci, którzy oficjalnie muzyki „tanecznej” nie słuchają. Któż z nas nie zna „Przez twe oczy zielone” czy „Przekorny los”.

Legendarny muzyk ujawnił coś, w co wielu nie mogło uwierzyć. Ciekawe jak ta informacja wpłynie na powstający film „Zenek” produkowany przez Telewizję Polską. „Tego chyba nikt się nie spodziewał. Nie tylko fani, ale nawet ja byłem mocno zdziwiony i nie byłem w stanie uwierzyć. Z tej strony nigdy go nie poznałem” – mówi jeden ze znajomych rodziny Martyniuków. Jak się okazało Martyniuk…

wypuścił nowy hit! Piosenka ma przebić popularność „Przez twe oczy zielone”. Już wiadomo przy jakiej piosence cała Polska będzie bawiła się w Sylwestra. Fani są zgodni.

Zenek Martyniuk nagrał nowy hit. Piosenka o tytule „Jola” szturmem podbiła serca fanów. Fani oniemieli – są zachwyceni nowym kawałkiem zespołu Akcent.

– Widziałem dziś na mieście ją. Świat jakby nagle piękniejszy się stał – Zakochałem się. Gdy szła miastem, włosy rozwiewał jej wiatr. Jak słońce świeciła prosto w twarz. Przy niej mógłbym zmienić się – śpiewa Zenek Martyniuk w swoim hicie.

https://youtu.be/LqGdOyFb03w

Komentarze