Zenek Martyniuk SZALAŁ! Później do jego domu przyjechała policja.

Policja w domu Zenka Martyniuka! Wiadomo, co stało się w willi króla disco polo!

Zenek Martyniuk to niekwestionowany król sceny disco polo. W Polsce artysta ma miliony wiernych fanów. Płyty zespołu „Akcent” sprzedają się jak ciepłe bułeczki, a nawet prowadzą w rankingach sprzedanych krążków. Niemal każdy w naszym kraju zna hity Zenka. „Przez twe oczy zielone”, „Przekorny los” czy najnowszy „Ostatni list”, to prawdziwie przeboje.

Niestety o Zenku Martyniuku nie zawsze głośno jest z powodu nowego albumu. Ostatnio tematem numer jeden w tabloidach stał się jego syn. Najpierw media huczały od plotek na temat ślubu, później złego traktowania młodej żony przez młodego Martyniuka. Teraz popularny jest temat rozwodu pary. „Zenek miał już dość” – mówi jeden ze znajomych artysty. Jak się okazało nocą w domu Zenka…

doszło do próby włamania. Przypominamy kuriozalną sytuację z 2018 roku. Wówczas, gdy Zenek Martyniuk szalał na weselu swojego syna, do jego domu chcieli włamać się złodzieje. Do zdarzenia doszło w nocy z 6 na 7 października – prawie rok temu. Termin wesela syna Zenka był znany od dawna. Publicznie o ślubie i przyjęciu było wiadomo miesiąc przed ceremonią zaślubin i weselem.

Wówczas o zdarzeniu poinformował syn Zenka . W rozmowie z tabloidem „Fakt” wyznał, że złodzieje chcieli okraść dom jego taty. Na szczęście nic nie zabrali. Rano policja przyjechała do domu Zenka i przyjęła zgłoszenie. 

-Uszkodzili drzwi balkonowe, zniszczyli alarm, ale nie weszli do środka i nic nie ukradli – mówił młody Martyniuk.

Komentarze