Zenek Martyniuk UJAWNIŁ prawdę o synu! Daniel Martyniuk jest…

Prawda o synu Zenka Martyniuka wyszła na jaw! Wszyscy są w szoku! 

Żona Zenka Martyniuka – Danusia nie wytrzymała o ujawniła całą prawdę na temat małżeństwa syna Daniela. Zenek aktualnie intensywnie gra koncerty. Jednocześnie bardzo martwi się losami swojego dziecka. Jakiś czas temu syn Zenka miał wziąć rozwód ze swoją żoną. Później wszystko wróciło na właściwe tory. W końcu w sprawie głos zabrała mama Daniela. „Ona nie mogła już tego wytrzymać” – mówi znajoma Martyniuków.

Król polskiego disco polo zawsze bardzo dbał o swoją rodzinę. W zeszłym roku syn Zenka wziął ślub z piękną kobietą. Wesele miało kosztować ponad milion złotych. Wszystko wyglądało wspaniale. Jednak jakiś czas temu w mediach donoszono o problemach! Wskazywano, że para najprawdopodobniej się rozwiedzie. Sam Daniel ostro krytykował swoją żonę. W końcu żona Zenka- Danusia nie wytrzymała i ujawniła całą prawdę. Jak się okazało syn Daniel jest…

Zdaniem Zenka Daniel jest bardzo niestabilny.””To już dorosły mężczyzna. Musi wziąć się do pracy i zadbać o rodzinę. Chcę mu poważnie pomóc, ale Daniel co pięć minut zmienia zainteresowania. To mnie bardzo martwi. Myślę o tym, żeby go wciągnąć w nagrywanie wspólnej płyty. Wiem, że ostatnio zainteresował się muzyką i chciał założyć zespół. On lubi trochę inne klimaty muzyczne niż ja, słucha innych wykonawców, ale coś fajnego razem możemy zrobić. Od najmłodszych lat wysyłałem Daniela na lekcje muzyki, na pianino, na gitarę, więc jakieś podstawy ma. Możemy razem pracować” – mówił Zenek na łamach Faktu.

Prawda o małżeństwie Daniela

Media donosiły o znacznemu pogorszeniu się relacji między Danielem i Eweliną. Choć syn Zenka wyjechał modlić się o szczęście rodzinne do Lichenia. Ostatecznie w sprawie wypowiedziała się Danuta Martyniuk.

– Żadnego rozwodu nie ma. Niedawno synowa odwiedziła mnie z okazji moich urodzin. Dostałam od niej literaturę rosyjską, którą uwielbiam oraz bukiet kwiatów. Jest jak córka, której nie mam – mówiła mama Daniela.

Jak możemy zauważyć rodzina Martyniuków bardzo wspiera syna. Wszyscy chcą szczęścia pary młodej i wszystko zmierza w dobrym kierunku. Plotki na temat Daniela były mocno przesadzone.

Komentarze