Zenek Martyniuk w młodości! Zobacz, jak wokalista wyglądał W DNIU SWOJEGO ŚLUBU

Zenek Martyniuk w młodości! Zobacz, jak wokalista wyglądał W DNIU SWOJEGO ŚLUBU. Jesteście ciekawi jak w przeszłości wyglądał jeden z najwybitniejszych i najbardziej rozpoznawalnych muzyków disco polo?

Pod koniec lat 80 Zenek Martyniuk założył formację „Akcent” wspólnie z Mariuszem Anikiejem. Praktycznie każdy z naszych rodaków kojarzy popularne utwory zespołu np. „Przez twe oczy zielone”, „Psotny wiatr”, „Przekorny los”, „Dziewczyna z klubu disco”, czy „Pragnienie miłości”. Zenon Martyniuk cieszy się nie tylko ogromną popularnością, ale również sporym szacunkiem i szczerą sympatią swoich słuchaczy. Od wielu lat muzyk nazywany jest „królem disco polo”.

Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 7 lat. Zenon przyznaje, że od zawsze uwielbiał śpiew, a jego pierwszymi nauczycielami byli muzykalni wujkowie, którzy swoje umiejętności szlifowali w zespołach weselnych, grając również na imprezach okolicznościowych czy festynach.

Prywatnie Zenon Martyniuk od wielu lat związany jest ze swoją ukochaną – Danusią. Para wstąpiła w związek małżeński 4 lutego 1989 roku. Owocem ich miłości jest syn Daniel. Od niedawna państwo Martyniuk są także dziadkami małej Laury (dziewczynka przyszła na świat w 2019 roku).

A tak „król disco polo” prezentował się na ślubnym kobiercu! Był wtedy przystojny?

Zdjęcie: Prywatna galeria muzyka / Facebook

Zobacz też: Popularna wokalistka disco polo zdradza co robi na co dzień! Czy to jej przepis na sukces?

Komentarze