Popularna wokalistka disco polo zdradza co robi na co dzień! Czy to jej przepis na sukces?

disco

Gwiazda disco polo- Angelika Żmijewska jest członkinią formacji „Top Girls”.

Wokalistka zachwyca nie tylko swoim muzycznym talentem, ale również figurą i stylizacjami. Angela z formacji „Top Girls” wyznaje, że kocha zakupy, a dobieranie stylizacji sprawia jej ogromną przyjemność.

 

Gwiazda disco polo przyznaje, że kiedyś robiła zakupy tylko na żywo, dziś nie stanowi dla niej już problemu zakupienia niemal wszystkich części garderoby za pośrednictwem sklepów online. Angelika potwierdza, że jest to spore ułatwienie i przede wszystkim oszczędność czasu.

 

Angela podkreśla, że na co dzień sama dobiera swoje stylizacje i nie potrzebuje do tego porad stylisty. Stara się być na bieżąco z aktualnymi trendami, ponieważ interesuje się modą. Dzięki temu umiejętnie dobiera swoje kreacje.

Sama przyznaje, że choć rozsądnie kupuje ubrania to ma ich naprawdę wiele. Być może dlatego pakowanie rzeczy na trasę zawsze zajmuje jej dużo czasu.

 

ZOBACZ TEŻ:Jedna z uczestniczek „Big Brothera” naruszyła regulamin! Spotkały ją za to przykre konsekwencje!

 

Jak gwiazda disco polo przygotowuje się do wyjazdów?

 

Na początek tworzy sobie poszczególne stylizacje w głowie i zastanawia się co do czego pasuje. Zazwyczaj okazuje się, ze w walizce nie ma tyle miejsca i musi się ograniczyć z wyborem rzeczy oraz od nowa kombinować co zabrać.

Obecnie formacja Top Girls ma w planach wyjazd do USA, który nastąpi już jesienią w listopadzie. Gwiazdy spędzą dwa tygodnie za oceanem.

 

View this post on Instagram

#selfie

A post shared by Angelika Żmijewska (@angelika.zmijewska) on

 

Źródło:suprexpress

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze