Zenek Martyniuk w produkcji Netflixa! Wiedźmin…

martyniuk

Trzeba przyznać, że Zenek Martyniuk ma bardzo pomysłowych i kreatywnych fanów. Do sieci trafił zabawny film, gdzie Jaskier śpiewa Geraltowi z Rivii  przebój „Przez twe oczy zielone”. Król disco polo swój ,,udział” w Wiedźminie zawdzięcza pomysłowości popularnego autora przeróbek – Goorsky’ ego.

Serial Wiedźmin to najnowsza produkcja platformy Netflix, która zdobywa Europę i USA! W Polsce serial, mimo zaledwie 10 dni od premiery, jest na pierwszym miejscu najchętniej oglądanych produkcji amerykańskiego giganta. Serial trafił na platformę Netfliksa 20 grudnia. Od tego czasu w internecie wytworzyła się moda na „Wiedźmina”. Książki pisarza Andrzeja Sapkowskiego trafiły do czołówki bestsellerów Amazona.

 

ZOBACZ TAKŻE: Życzenia noworoczne 2020 SMS-owe! Dla rodziny i znajomych.

 

Serial bije rekordy popularności, nic więc dziwnego, że w sieci pojawiają się różne przeróbki. Internetowy twórca o pseudonimie Goorsky zrobił filmik pod tytułem „Wiedźmin feat Zenek”. W oryginale słyszymy w nim jak Jaskier (Joey Batey) śpiewa Geraltowi (Henry Cavill) „Fortuna się kołem zatoczy znów”.

W głos Wiedźmina wciela się natomiast Michał Żebrowski, tak jak było to w polskiej wersji hitowej książki Andrzeja Sapkowskiego. W pewnym momencie na filmiku widać, jak Jaskier zaczyna śpiewać głosem Zenka Martyniuka kultowy hit disco polo. Reakcja łowcy potworów jest przezabawna. Trzeba przyznać, że autor miał bardzo bujną wyobraźnię! Zobaczcie filmik poniżej i dajcie znać jak Wam się spodobał!

 

https://www.facebook.com/goorskypl/videos/1029706357410803/

Komentarze