„Zenek Martyniuk WALCZY o życie! Lekarze robią, co mogą”

Dramatyczne chwile Zenona Martyniuka!

Gwiazda muzyki disco-polo w szpitalu. Popularny Zenon Martyniuk – lider zespołu Akcent trafił do szpitala, gdzie walczy o życie – czytamy na se.pl .

Polki gwiazdor disco polo trafił do szpitala w Białymstoku. Fani byli zdruzgotani, tysiące z nich wspierały Zenka w tych trudnych momentach. Martyniuk śpiewa już od czasów lat 90. Poznaliśmy go szerzej dzięki takim hitom jak „Przez Twe oczy zielone”, „Prawdziwa miłość to Ty” , czy „Królowa Nocy”. Obok zespołu Boys jest jednym z pionierów disco polo w Polsce. Niestety musiał trafić do szpitala z powodu…

ataku wyrostka robaczkowego. Sytuacja miała miejsce w 2015 roku. Wówczas lekarze walczyli o życie Zenka – ten miał rozlane zapalenie wyrostka robaczkowego. Wszyscy oczekiwali jego powrotu na scenę. Nikt nawet nie wyobrażał sobie, że lider zespołu Akcent może nie wrócić na scenę. Niestety Zenek na jakiś czas scenę zamienił na szpitalną salę.

– Zenek miał poważne bóle z wtorku na środę, a w piątek mocno się nasiliły, niestety zamiast dać koncert trafił do szpitala w Białymstoku. Tam wyszło, że rozlał mu się wyrostek robaczkowy. Z tego, co wiem wszystko już zostało oczyszczone. Jednak w ranie zbiera się ropa, lekarze starają się by nie doszło do zakażenia – mówił jeden ze znajomych Martyniuka.

Wielu fanów Zenka Martyniuka bardzo martwiło się, czy gwiazdor przeżyje te trudne chwile. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i Zenek do dziś koncertuje bez przeszkód zdrowotnych. Planuje nawet wydać wspólną płytę ze swoim synem Danielem, o którym głośno było swego czasu z uwagi na ślub i narodziny dziecka a później na zapowiedzi rozwodu, które następnie zdementował.

Komentarze