„Zenek Martyniuk WALCZYŁ o ŻYCIE!” „ Niestety lekarze popełnili BŁĄD”

Dramatyczne doniesienia nt. Zenka Martyniuka! „Walczył o życie”.

Fatalne wiadomości o królu sceny disco polo Zenku Martyniuku. Tragiczne informacje przekazała żona gwiazdora – Danuta Martyniuk. Wiadomość jest wstrząsająca. Tego nikt się nie spodziewał. Do tragedii doszło w spokojny dzień w domu króla disco polo. Fani są wstrząśnięci. Temat elektryzuje wszystkich. 

Zenek Martyniuk okrzyknięty został „królem polskiego disco polo”. Dzięki takim hitom jak „Przez twe oczy zielone”, „Przekorny los”, „Królowa nocy”, czy „Pragnienie miłości” Martyniuk zyskał ogólnopolską sławę. Niestety przekazano tragiczne informacje nt. gwiazdora. Zawnić mieli lekarze. Jak się okazało Zenek Martynkuk nagle w domowym zaciszu…

doznal silnego ataku. Gwiazdor otarł się o śmierć. Trafną diagnozę pozostawiono w ostatniej chwili. Gdyby nie to, gwiazda zespołu Akcent mogłaby nie przeżyć tego dnia. Mało kto zna tę historię Zenka.

– Zenek narzekał bardzo na bóle brzucha. Pojawiły się też wymioty. Od razu pomyślałam, że to może być wyrostek. Sama również przez to kiedyś przechodziłam – mówiła żona Zenka, Danuta Martyniuk.

Jak wiadomo żona gwiazdora jest z zawodu pielęgniarką. Dzięki temu trafnie potrafi zdiagnozować wiele niepokojących objawów. Lekarze odesłali Zenka do domu. Najgorsze dopiero nadeszło.

– W środę trafiliśmy do poradni. Niestety, lekarka nie dopatrzyła się niczego niepokojącego, nie dała nam nawet skierowania do szpitala (…) Zenek dostał tylko zastrzyk przeciwbólowy i leki na zatrucie pokarmowe – mówiła Danusia Martyniuk. 

Przez źle postawioną diagnozę sytuacja Zenka była naprawdę trudna. Po ogromnym nasileniu bólu Zenka zabrała karetka pogotowia. W Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku postawiono trafną diagnozę.

– Na oddziale ratunkowym zrobiono kompleksowe badania. Zenek miał bardzo wysoką leukocytozę i podwyższoną bilirubinę. Nawet białka oczu miał już zażółcone (…) Czekaliśmy chwilę na tomograf potem Zenek trafił na stół operacyjny. To był ostatni moment. Wyrostek pękł i doszło do zapalenia otrzewnej – ujawnia żona gwiazdy. Zenek walczył o życie. Cudem uniknął śmierci. Niestety lekarze popełnili błąd. Dobrze, że skoczyło się pomyślnie” – mówi jeden ze znajomych Zenka.

Komentarze