Zenek Martyniuk ŻEGNA się z fanami i rodziną! Okazało się, że ma…

Zenek Martyniuk żegna się z fanami. Są już oficjalne informacje dlaczego.

Zenek Martyniuk to bez wątpienia król polskiej sceny disco polo. Lider zespołu Akcent jest jednym z najpopularniejszych wokalistów w naszym kraju. Płyty zespołu z Białegostoku przodują na listach najlepiej sprzedających się krążków. Zenek do tej pory grał nawet kilka koncertów dziennie. Teraz pojawiły się zaskakujące wiadomości. Fani są wstrząśnięci.

Zenek Martyniuk nie schodzi z pierwszych stron gazet i portali plotkarskich. Życiem gwiazdora interesują się miliony Polaków – w tym nie tylko jego fani. Ostatnio wiele mówiło się na temat problemów rodzinnych Martyniuków. Wszystko za sprawą syna Zenka – Daniela oraz jego żony. Teraz gdy wydawało się, że najgorsze momenty w rodzinie Martyniuków już za nimi, okazało się, że Zenek Martyniuk ma…

trasę koncertową w Stanach Zjednoczonych. To będzie dość długa rozłąka z najbliższymi. Jednak jak mówił Zenek – lubi „klimacik” USA. Jednak zapewne za żoną będzie tęsknił. Więcej szczegółów zdradził w rozmowie z Vox FM. „Zenek żegna się z fanami i rodziną. Czas na trasę w USA. Zenek będzie zapewne tęsknił, jednak cieszy się na myśl o nowym wyzwaniu” – mówi znajomy Martyniuka.

A lubicie występować na takich festiwalach? – zapytała dziennikarka Vox FM Zenona Martyniuka.

– Tak, ja ogólnie lubię takie koncerty plenerowe. Fajnie, fajnie się gra, ja uwielbiam właśnie takie imprezy – mówił Zenek.

– W listopadzie wyjeżdżamy na trasę koncertową do Stanów Zjednoczonych. Jedziemy na 3-4 dni an Florydę, tam gramy koncert. Ja uwielbiam takie klimaciki – Miami – dodał.

https://youtu.be/4_9nlwisxgs

Komentarze