Zenek Martyniuk został ojcem! 19-latka…

Zenek Martyniuk został ojcem i dziadkiem! Co stało się w rodzinie króla disco polo?

Muzyka disco polo od lat ma w Polsce swojego króla! To Zenon Martyniuk! Ten nieustannie wzbudza u swoich fanów ogromne emocje. Lider zespołu Akcent, to niekwestionowany król muzyki disco polo w naszym kraju. Płyty zespołu z Białegostoku sprzedają się najlepiej w Polsce. Kto z nas nie zna takich piosenek jak „Przez twe oczy zielone”, „Przekory los, czy „Ostatni list” – najnowszy hit Zenka.

Mimo obecności wielu równie znanych gwiazd disco polo w Polsce, to właśnie Zenek zyskał największą sympatię publiczności! Nie dziwi więc fakt, że życie prywatne Zenka jest chętnie opisywane przez tabloidy i portale plotkarskie. Media mają oficjalną informację! Martyniuk został ojcem i dziadkiem! Czy żona Zenka ma coś do ukrycia? O co chodzi z 19-latką? Otóż na jaw wyszło, że…

w trakcie kręcenia filmu o Zenku Martyniuku, realizowano scenę porodu jego syna Daniela.Scenarzyści idealnie wstrzelili się w rodzinne wydarzenia Martyniuków. Sceny z porodu odbywały się niemal równo z porodem wnuczki Zenka. Jak wiadomo w lutym 2019 rodziła 19-letnia żona Daniela. Zenek został więc ojcem w filmie i dziadkiem w prawdziwym życiu.

Film o Zenku wkrótce w kinach. Pomysł filmu o Martyniuku wywołał mieszane uczucia komentujących, jednak patrząc na ilość fanów Zenka – sukces murowany! Nie możemy doczekać się zwiastunu.

A tak wygląda filmowa rodzina Martyniuków. Jak sądzicie – są podobni?

 

 

Komentarze