Złodziej złapany na gorącym uczynku! Przechodnie wymierzyli mu sprawiedliwość na środku ulicy!

złodziej

Mieszkańcy Londynu wykazali się prawdziwym poświęceniem i uniemożliwili ucieczkę mężczyźnie, który dopuścił się zuchwałej kradzieży. Złodziej w samo południe napadł na sklep jubilerski! Na szczęście tłum przechodniów postanowił dokonać obywatelskiego zatrzymania.

Złodziej, który napadł na sklep jubilerski w centrum Londynu był na tyle bezczelny, że zrobił to w samo południe. Mężczyzna nie był sam i towarzyszyło mu jeszcze dwóch kolegów. Zamaskowani przestępcy w kaskach na głowach wjechali w sklep jubilerski na ulicy Shepherd’s Bush w zachodniej części metropolii. Wszystko rozegrało się na oczach wstrząśniętych przechodniów, którzy na początku bezradnie patrzyli na to co się dzieje. Niektórzy z nich wyciągnęli telefony i zamiast zapobiec rabunkowi zaczęli nagrywać filmy! Na szczęście znaleźli się tacy, którzy postanowili przeszkodzić pewnym siebie przestępcom.

 

 

 

 

Jeden ze złodziei, który trzymał torbę ze znaczną częścią łupu miał mniej szczęścia od swoich kompanów i nie udało mu się dobiec do auta. Przestępca potknął się, a kiedy wstał od razu został powalony przez kilku przechodniów. Mężczyznę zgubiło to, że próbował podnieść torbę ze zrabowanymi kosztownościami. Wtedy dopadło go kilku mężczyzn i wymierzyło bolesną sprawiedliwość. Złodziej został przyparty do ziemi i dość mocno pobity. Mężczyźni bili go tak bardzo, że musieli zostać odciągnięci przez przybyłych na miejsce policjantów. Przestępca został zakuty w kajdanki i zaprowadzony do radiowozu. Funkcjonariusze wciąż szukają jego kolegów.

 

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto twitter.com

 

 

 

Komentarze