ZMARŁ gwiazdor Polsatu! Wszyscy znaliśmy go z programu…

Fatalne informacje. Wiele osób nie może uwierzyć w tę informację! Nie żyje uwielbiamy przez miliony Polaków gwiazdor Polsatu.

W takie wiadomości niemal nie można uwierzyć. Cała Polska pogrążyła się w smutku. Wielu internautów opłakuje śmierć swojego ulubieńca. Gwiazdor Polsatu nie żyje – miał popełnić samobójstwo.

-Myślę, że warto się choć sekundę pochylić nad osobą, która lata temu ubarwiła nam życie na kilka chwil. Piotr zniknął tak nagle, tak po cichu. Nie wytrzymał presji, która narosła po emisji odcinka oraz fali memów zalewającej sieć – możemy przeczytać na jednym z forów.Jak oficjalnie poinformowano nie żyje…

… znany z programu „Pamiętniki z Wakacji” Henio, który zasłynął piosenką „Mięsny Jeż”. Piosenka podbiła serca milionów Polaków.Piotr odszedł w 2014 roku, było to krótko po emisji „Pamiętników z Wakacji” z hitem o mięsnym jeżu. Osoba z otoczenia Piotra twierdzi, że ten nie mógł wytrzymać wytrzymał presji i ogromnej „popularności”, którą przyniósł mu udział w programie.

– Tego jeża jedzono u nas w domu od pokoleń. Robiła go moja babcia,. Robiła go moja mama, teraz robię go ja. Chciałam, żeby wszystkim smakował i zbliżył nas do siebie – mówiła w programie partnerka Henia – Beatka.

– Mięsny jeż to moje ulubione danie. Zawsze, kiedy przyrządzamy go z Beatką, śpiewamy: Mięsny jeż, mięsny jeż, ty go zjesz, ty go zjesz… – śpiewał Henio.

 

Komentarze