Znana modelka chciała pomóc AUSTRALII. Rozebrała się i ZEBRAŁA FORTUNĘ!

modelka

Znana modelka chciała bardzo pomóc Australii w zbiórce pieniędzy dla ofiar szalejących tam pożarów. Dziewczyna znalazła dość nietypowy sposób na to by pomóc Australijczykom. 

Amerykańska modelka, która zyskała swoją popularność dzięki Instagramowi, zebrała już 500 tysięcy dolarów. Poinformowała o tym na swoim Twitterze. Dziewczyna przekaże wszystkie pieniądze na walkę z pożarami, które mają miejsce w Australii. Sytuacja jest naprawdę dramatyczna. Jak podają media, w wyniku trwających tam od września pożarów zginęło już ponad miliard zwierząt. Niestety sytuacja się nie poprawia. Jak Kaylen zebrała taką kwotę pieniędzy? Kobieta postanowiła, że każdemu, kto wpłaci darowiznę na australijskie organizacje, wyśle…. nagie zdjęcie! 

 

ZOBACZ TAKŻE: TO VIDEO Z AUSTRALII ŁAMIE SERCA. Setki martwych…

 

Trzeba przyznać, że Kaylen Ward miała niezły pomysł na biznes w bardzo szczytnym celu. Kaylen zaproponowała, że każdemu, kto przekaże minimum 10 dolarów na organizacje walczące z pożarami w Australii, wyśle swoje nagie zdjęcie. Jak można się domyślić, plan modelki odniósł sukces. Kobieta zebrała ponad 500 tysięcy dolarów. Ward przyznała się, że już wcześniej wysyłała takie zdjęcia za pieniądze. Zrobiła to z nadzieją, że i tym razem jej stali klienci przekażą sumę na szczytny cel. W ciągu kilku minut jej skrzynki odbiorcze na Instagramie i Twitterze zalała fala wiadomości z potwierdzeniem wpłaty. Teraz kobieta jest zmuszona na odpisanie na ponad 20 tysięcy wiadomości od swoich wielbicieli. 

 

 

 

 

źródło: dailymail 

Komentarze