Znana prowadząca znika ze stacji TVN! Powodem jest…

tvn

Znana gwiazda TVN podjęła zaskakującą decyzję. Prowadząca planuje zniknąć ze stacji telewizyjnej.

Maja Sablewska swoją karierę zaczynała karierę w show-biznesie jako menedżerka gwiazd. Zarządzała karierami między innymi Dody, Mariny i Toli Szlagowskiej. Swoją sławę zawdzięcza dzięki programowi, które emitowała stacja TVN: „Sablewskiej sposób na…” i „Sablewska od stylu”.

Maja jakiś czas temu na swoim Instagramie odpowiadała na pytania fanów. Jeden z internautów zapytał wprost stylistkę o to, czy znów pojawi się w TVN-ie ze swoimi programami o modzie. Odpowiedź Sablewskiej mocno zaskoczyła fanów:

 

Przyszedł taki moment w moim życiu, że świadomie robię sobie przerwę i chcę się zająć innymi projektami, które też będą związane z modą. Ale będą się odbywały poza telewizją – przyznała. 

Gwiazda uspokoiła jednak swoich fanów i dodała, że nie planuje całkowicie rozstać się z telewizją. Przyznała, że z chęcią poprowadzi jakiś program o ile pojawi się taka okazja.

 

 

Oczywiście nie odchodzę z telewizji na zawsze. Jeśli będzie możliwość zrobienia kolejnego autorskiego programu, to jak najbardziej z tego skorzystam. Ale muszę to po prostu czuć – napisała. 

 

 

Póki co dalsze plany kariery Mai Sablewskiej nie są znane. Jeseśmy prawie pewni, że nie pozwoli nam o sobie zapomnieć i niebawem znów o niej usłyszymy.

fot. facebook

 

Komentarze