Znany aktor oskarżony o WYKORZYSTANIE studentki! Jest nagranie!

Nowojorska policja poinformowała, że Cuba Gooding Jr. został oskarżony o napastowanie  studentki w jednym z barów na Manhattanie. Aktorowi grozi nawet do roku pozbawienia wolności.

Artysta został oskarżony przez 29-letnią studentkę Uniwersytetu Nowojorskiego. Kobieta twierdzi, iż w jednym z barów, wbrew jej woli dotykał jej piersi. 51-letni aktor stawił się na komendzie na Harlemie wczoraj popołudniu. Po ponad 3 godzinach został przewieziony do aresztu z kajdankami na rękach. Cuba Gooding Jr. nie przyznał się do winy i po kilku godzinach wyszedł na wolność.

Z informacji udzielonych przez Prokuraturę okręgową wynika, iż aktorowi postawiono zarzuty napaści seksualnej trzeciego stopnia, za co grozi mu do roku pozbawienia wolności.

Cała ta sytuacja miła miejsce w niedziele w nocy, w klubie Magic Hour Rooftop Bar, w jednym z luksusowych hoteli, nieopodal Tomek Squere.

Funkcjonariusze potwierdzili zeznania kobiety, na podstawie nagrań z monitoringu znajdującego się w barze. Na nagraniach widać aktora, który natarczywie dotyka kobiety.

Policja poinformowała, że wobec Goodinga prowadzone jest również drugie dochodzenie. Po tym, jak w mediach zrobiło się głośno o incydencie na Manhattanie, na policję zgłosiła się kobieta, która twierdzi, że aktor molestował ją kilka lat temu. Nie wiadomo jednak, czy w tym przypadku aktor usłyszy zarzuty. Zgodnie z obowiązującym tam prawem, tego typu sprawy przedawniają się bowiem po dwóch latach.

Komentarze