Żona dosypała mężowi KRETA do mleka! Potem czekała na jego śmierć!

Krystyna M. chciała pozbyć się swojego męża. Postanowiła zabić mężczyznę. Zrobiła to w okrutny sposób. Dosypała mężowi Kreta do mleka. Zabójczyni grozi dożywocie.

Okrutna żona

Do tej potwornej zbrodni doszło w Starym Kurowie, niedaleko Strzelec Krajeńskich w województwie lubuskim. Krystyna M. zaplanowała zabójstwo swojego męża. Postanowiła dosypać mu Kreta, którego używa się do czyszczenia rur. Proszek wsypała do mleka, które lubił pić jej mąż. Butelkę ze śmiercionośnym proszkiem wstawiła do lodówki. Gdy mężczyzna sięgnął po mleko i się napił, poczuł straszny ból przełyku. Kret palił jego wnętrzności. Jego żona zamiast mu pomóc, patrzyła jak mężczyzna cierpi. Zapewne mężczyzna umarłby w męczarniach. Jednak w odpowiednim momencie zjawiła się ich córka, która podała ojcu leki wymiotne. Tym samym uratowała mu życie.

Grozi jej dożywocie

Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Miał rozległe poparzenia przełyku. Jego zona została zatrzymana przez policję. Łukasz Gospodarek, rzecznik gorzowskiej Prokuratury Okręgowej, powiedział w rozmowie z dziennikiem Fakt:

Kobieta przyznała się do dodania żrącego środka do mleka. Nie przyznała się do tego, że chciała zabić męża.

Na razie śledczy nie chcą ujawnić motywy, którym kierowała się kobieta. Krystyna M. stanie przed sądem. Grozi jej kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Źródło: Fakt

Zdjęcie: Pexels

 

Komentarze