ZWOLNIENIE aktorki z serialu M JAK MIŁOŚĆ. Sprawę skomentowała…

miłość

Basia Kurdej-Szatan była ostatnio na celowniku portali plotkarskich i gazet. Najpierw plozwolnienie z TVP, a później udział w „Tańcu z Gwiazdami”. Media zaczęły nawet spekulować, czy aktorka straci pracę w serialu „M jak miłość”.

Ten rok pod względem zawodowym nie był łaskawy dla Basi Kurdej-Szatan. TVP odsunęło ją o dwóch programów rozrywkowych. Ponadto Telewizja Polska szykuje dla niej kolejne zmiany. Pomimo tego, że gwiazda wielokrotnie zaprzeczała temu, że rzekomo odchodzi z serialu ale media i tak huczą. Aby rozsiać plotki, w ostatnim z wywiadów Basia w końcu oficjalnie skomentowała czy jej aktorka zniknie z M jak miłość.

 

ZOBACZ TAKŻE: Gessler OSTRZEGA! W tych rybach znajdują się pasożyty i…

Produkcja serialowego hitu TVP2 w rozmowie z „Party” zaprzeczyła temu jakoby Barbara Kurdej-Szatan miała zakończyć swoją karierę w serialu.

-,, To nieprawda! „- zdementowała Karolina Baranowska, producentka telenoweli.

– ,,To bzdura” – skomentowała wprost Basia Kurdej Szatana w rozmowie z dwutygodnikiem

Po tym, jak Barbara Kurdej-Szatan przegrała z Damianem Kordasem walkę o kryształową kulę w „Tańcu z Gwiazdami” krążyły plotki, że jej popularność spada. Aktorka również postanowiła się do tego odnieść:

-,, A niech sobie wszyscy gdybają. Jeszcze się okaże, jak będzie w przyszłym roku. Nie lubię, kiedy pisana jest o mnie nieprawda”– przyznała w rozmowie z „Party”.

Na razie fani nie mają powodów do zmartwień. Serialowa Joanna Chodakowskiej, którą aktorka gra od pięciu lat, nie zostanie usunięty z fabuły serialu. Przynajmniej nic na to nie wskazuje!

https://www.instagram.com/p/B5pNxhnHtk4/

 

źródło: party.pl /fot. facebook

Komentarze