Gessler OSTRZEGA! W tych rybach znajdują się pasożyty i…

gessler

Pani Magda Gessler jakiś czas temu założyła swój kanał na platformie YouTube. Minęło zaledwie kilka dni, a już zdobyła szerokie grono odbiorców. Na jednym z ostatnich filmów postanowiła przestrzec swoich fanów przed rybami, w których znajdują się szkodliwe pasożyty.

„Każdy czeka na tego idealnego śledzia, a ostatnio są same porażki, ponieważ śledzie, które kupujemy, zazwyczaj są z kubełka, gdzie jest woda lekko osolona, a śledź jest prawie że surową rybą. Już nie mówię o ilości tasiemca lub jaj tasiemca, która się znajduję w tychże śledziach, bo jest to ogromne zagrożenie dla naszego zdrowia” – ostrzega Magda Gessler w swoim filmie. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Prawdziwy DRAMAT Korei Północnej! Chodzi o najnowsze…

 

Królowa Kuchennych Rewolucji twierdzi, że w Polsce nie można kupić śledzia, który jest świeży, dobry i bezpieczny dla zdrowia. Sama woli kupować go u naszych zachodnich sąsiadów, bo jak sama twierdzi, tamten jest idealny. 

 

„Śledź musi być dobrze zasolony, z beczki, z mleczem lub ikrą w środku. O takiego bardzo trudno. Powinien mieć też głowę, a o to jeszcze trudniej” – wyjaśnia Pani Magda w filmiku.

W naprawdę niewielu polskich sklepach można kupić takie śledzie. Jest to związane przede wszystkim z kosztami ich produkcji. Śledź solony, przełożony do wiaderka to koszt ok. 9 zł/kg. Ten z beczki jest dwa razy droższy i kosztuje ok.16 zł/kg.  Jednak pieniądze nie powinny grać roli jeśli w grę wchodzi nasze zdrowie. 

Komentarze