ZWROT ws. kierowcy Porsche z Leszna! „Kazał swojej ofierze…”

Leszno. Kierowca Porsche pobił kobietę na pasach.

Krewki kierowca trafił już ja trzy miesiące do aresztu. Wcześnjej w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać jak 35-letni Michał N. bije kobietę a później usiłuje przejechać. Teraz na jaw wychodzą kolejne szczegóły ws. kierowcy Porsche.

Michałowi N. prokuratura postawiła trzy zarzuty : znieważenia pokrzywdzonej, spowodowania obrażeń ciała poniżej 7 dni oraz zarzut zmuszenia do określonego zachowania się i narażenia na niebezpieczeństwo poprzez zepchnięcie kobiety z drogi samochodem. Za te czyny grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

35-latek przyznał się do stawianych mu zarzutów i „wyrażał skruchę”. Podkreślał, że został sprowokowany. Teraz jednak światło dzienne ujrzał kolejny szczegół – Michał N. miał zażądać…

100 tysięcy złotych grożąc zamachem na życie lub mienie innej ofiary. Tę sprawę prowadzą już śledczy z Środy Wielkopolskiej.

Od pokrzywdzonego sprawca żądał 100 tys. zł grożąc mu zamachem na jego życie lub mienie. W tej sprawie już wcześniej zostało wydane postanowienie o przedstawieniu zarzutów, ale wówczas nie zdołano go jeszcze ogłosić podejrzanemu. Wczoraj ten zarzut został ogłoszony i zapadła decyzja o połączeniu tych postępowań z uwagi na ekonomikę procesową – powiedział rzecznik prasowego Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Michała Smętkowskiego dziennikarzom radia RMF FM.

Komentarze