ZWROT ws. Piotra Woźniaka-Staraka! Tego NIKT się nie spodziewał!

Są nowe oficjalne informacje ws. Piotra Woźniaka-Staraka! 

Piotr Woźniak-Starak, mąż prezenterki TVN Agnieszki Woźniak-Starak prowadzącej m.in. program „Azja Express”, zaginął wczoraj na jeziorze Kisajno. Polskiego miliardera poszukuje policja, akcję przerwano wczoraj wieczorem i wznowiono dziś rano. Teraz jednak pojawiły się nowe ,wstrząsające informacje.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje?

Jak wynika z informacji prokuratury, mężczyzna miał pływać łodzią motorową w towarzystwie 27-letniej dziewczyny. Kobietę znaleziono na brzegu jeziora, mówiła, że był z nią kolega. Dziewczyna miała być po spożyciu alkoholu. Ponadto nie wiadomo, czy zaginiony w momencie wypadnięcia z łodzi był trzeźwy. Teraz prokuratura przekazała oficjalne informacje – niestety Piotr Woźniak Starak…

Rzeczywiście zaginął na Jeziorze Kisajno. 39-letni mieszkaniec Warszawy, miliarder i producent filmowy wypadł z łodzi motorowej w trakcie wykonywania manewru. Akcja poszukiwawcza trwa od samego rana.

Piotr Woźniak-Starak jest poszukiwany przez służby na jeziorze Kisajno – powiedział rzecznik olsztyńskiej prokuratury Krzysztof Stodolny. Ten komunikat potwierdza wcześniejsze doniesienia źródeł Wyborczej24.pl. W niedzielny poranek przy brzegu jeziora znaleziono pustą motorówkę miliardera. O całym zdarzeniu funkcjonariuszom opowiedziała 27-latka, która towarzyszyła mężczyźnie.

Piotr Woźniak Starak utonął?

„Jezioro Kisajno ma tam 3 do 15 m głębokości” Obszar poszukiwań miliardera jest ogromny, więc dodatkowo utrudnia to akcję poszukiwawczą. 

Piotr Woźniak-Starak zaginął na Jeziorze Kisajno. Kim jest?

Piotr Woźniak-Starak, to pasierb miliardera Jerzego Staraka oraz znana i ceniona osoba świata kultury i mediów. Piotr jest producentem filmowym i stałym bywalcem największych imprez świata mediów. 

Komentarze