Życiowa tragedia KRÓLIKOWSKIEGO! Kolejna PLAGA NIESZCZĘŚĆ spadła na AKTORA…

Paweł Królikowski nadal pozostaje w szpitalu, a jego stan  zdrowia niestety jest zły, aczkolwiek stabilny. Aktor będzie wymagał długiej rehabilitacji, co może powstrzymywać jego powrót na plan serialu „Ranczo”.

W ostatnim czasie szczególną sławę przyniosła mu rola w serialu „Ranczo”. Czy dramat Królikowskiego uniemożliwi mu wymarzony powrót do pracy? Paweł trafił do szpitala w Wigilię i spędził tam Święta. Po tygodniach na oddziale neurochirurgi jego stan się ustabilizował, choć nadal jest zły.

Powrót serialu “Ranczo”

Ciągle pojawiają się doniesienia o kontynuacji serialu “Ranczo”. Ilona Ostrowska wyjawiła, że aktorzy znają już scenariusze, a prace nad nowym sezonem miałyby rozpocząć się jeszcze w pierwszej połowie 2020 roku.

Na razie serial mierzy się z poważnymi problemami. O tym, że produkcja nie rozpocznie się tak szybko poinformowała Grażyna Zielińska, która wcielała się w “Babkę”.

Informacje te krążą od półtora roku. Kazali nam rezerwować terminy i złożyć oświadczenie, że zgadzamy się wziąć udział w ewentualnej kontynuacji serialu. Mieliśmy zacząć zdjęcia w sierpniu, potem we wrześniu. Ale z tego co wiem, produkcja nie dostała pieniędzy – wyjawia kobieta.

Sprawa utknęła i zapadła cisza. Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze, których nie ma – dodaje rozczarowana.

Choroba Pawła Królikowskiego

Jeśli prace nad serialem rozpoczną się w tym roku, mogłoby to oznaczać problem ze skompletowaniem obsady. Niestety Paweł Królikowski może nie być zdolny do pojawienia się na planie.

Już w zeszłym roku aktor musiał przerwać prace w programie “Twoja twarz brzmi znajomo”. Jesienią  nagrywał kilka odcinków serialu “W rytmie serca”. Pojawił się na zdjęciach w specjalnym nakryciu głowy, które zakrywało rany po operacji.

Królikowski będzie musiał poddać się na długiej rehabilitacji, po której istnieje szansa, iż wrócić do zdrowia, jednak proces ten wymaga czasu.

Informator “Faktu” wyjawił, iż bliscy aktora planują już jego rehabilitację zagranicą.

Komentarze