13-latka przeszła prawdziwe piekło W DOMU DZIECKA! Wszystko przez…

Statystyki są przerażające. Na świecie dochodzi coraz częściej do gwałtów, w których to oprawcami są inni małoletni. Dane z lat 2009 – 2013 wspominają o 235 przypadkach napastowania seksualnego dzieci przez dzieci. Specjaliści nie mają wątpliwości, że głównym czynnikiem, który popycha młodych gwałcicieli do takiego zachowania jest wszechobecna pornografia. 

Kilka dni temu doszło do szokującego zdarzenia w domu dziecka w Kościerzynie. 13-latka przeszła przez prawdziwe piekło. Wszystko przez 15-letniego kolegę, który zaatakował dziewczynkę. Dziecko zostało zgwałcone. 

13-letnia dziewczynka zgłosiła się do jednej z opiekunek pracujących w domu dziecka. Opowiedziała o makabrycznym zdarzeniu, którego była ofiarą. Wyszło na jaw, że oprawcą jest 15-letni podopieczny placówki. 

Do tej okropnej sytuacji doszło w nocy z 27 na 28 października. 13-latka z domu dziecka w Kościerzynie na Pomorzu opowiedziała wychowawczyni o traumatycznych przeżyciach. Z relacji ofiary wynika, że 15-latek najpierw zakradł się do pokoju dziewczynki, a następnie zaczął ją dotykać w miejsca intymne. Niedługo później zmusił dziecko do obcowania płciowego. Przestraszona dziewczynka nie wiedziała jak zareagować. Zawiadomiła opiekunkę o tym co się stało jakiś czas później.

Rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, Grażyna Wawryniuk, poinformowała media, że pracownica placówki natychmiast zawiadomiła organy ścigania. W tym samym dniu wszczęto śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności zdarzenia. 13-letnią podopieczną domu dziecka w Kościerzynie przesłuchano przed sądem w obecności biegłego psychologa. 

Zdjęcie: Youtube

Zobacz: Wykorzystał niepełnosprawną nastolatkę. Rozwścieczony tłum ukarał go w przerażający sposób!

Źródło: Popularne

 

 

Komentarze