15-latek zrobił wszystko, by uratować 5-letnią siostrę! Poświęcił własne życie…

15-latek robił wszystko, by uratować 5-letnią siostrę! Poświęcił własne życie, by ratować dziecko przed niebezpieczeństwem. Pod nieobecność matki, do domu wtargnął złodziej. Khyler Edman nie miał szans z dorosłym mężczyzną. O jego bohaterskim poświęceniu mówią media na całym świecie.

Do przerażającego zdarzenia doszło jakiś czas temu w Port Charlotte na Florydzie (Stany Zjednoczone). Pod nieobecność matki 15-letni Khyler Edman miał zająć się 5-letnią siostrzyczką. Nikt nie spodziewał się nadchodzącej tragedii. Niedługo po tym jak kobieta wyszła z domu, do posiadłości wtargnął obcy mężczyzna. Doszło do makabrycznego zabójstwa.

Wiele wskazuje na to, że 15-latek próbował się bronić, jednak nie był na tyle silny, co dorosły mężczyzna. Złodziej został zatrzymany jeszcze tego samego dnia. Uwagę przechodniów zwróciły ślady krwi. Później okazało się, że była to krew 15-letniego chłopaka.

26 września Khyler stracił życie, będąc bohaterem chroniącym swoją 5-letnią siostrę. Proszę, pomóżcie mojej rodzinie w tym czasie, aby zorganizować Khylerowi godny pogrzeb – na taki jaki zasługuje. Mój syn miał przed sobą całe życie, które zostało mu zabrane… – mówiła we wzruszających słowach matka zmarłego chłopca.

Rodzina 15-letniego Khylera Edmana nie jest zbyt zamożna, dlatego zorganizowano specjalną zbiórkę pieniędzy, która została została wpłacona na poczet pochówku chłopca. Jego historia wstrząsnęła mieszkańcami całych Stanów Zjednoczonych. Chłopak, mimo młodego wieku zrobił wszystko, by uratować swoją 5-letnią siostrę. Dotrzymał słowa.

Źródło: CNN

Zobacz też: Mężczyzna zostaje trafiony przez piorun! Zobacz przerażające nagranie!

Zdjęcie: Youtube

Komentarze