19-latka straciła wzrok po kąpieli w MORZU! Teraz ostrzega innych turystów przed (…)!

19

19-letnia turystka z Anglii przeżyła ogromna tragedię podczas wakacji na Malcie. Miyako Murray z Londynu przebywała na wyspie wspólnie z rodziną. Początkowo nic nie zapowiadało dramatu, który wydarzył się kilka tygodni, po tym jak weszła do Morza Śródziemnego w soczewkach kontaktowych.

Po powrocie z wakacji młoda kobieta zaczęła cierpieć na dokuczliwe migreny i przerażający ból oczu. 19-latka skarżyła się, że czuje się tak jakby miała w nich ołów. Zaledwie dwa tygodnie później objawy znacznie się nasiliły. Prawdziwa katastrofa wydarzyła się pewnego poranka, Miyako obudziła się, nic nie widząc! Brytyjka była przerażona tym co ją spotkało.

 

 

„Pewnego dnia obudziłam się i zdałam sobie sprawę, że nic nie widzę. Nawet kiedy zapaliłam światło, nic nie widziałam. Natychmiast zadzwoniłam do mamy. To był taki szok!”

 

 

 

 

Utrata wzroku odmieniła życie mieszkanki Londynu o 180 stopni. Musiała porzucić dotychczasowe marzenia, zrezygnować z pracy i studiów. Po wielomiesięcznych badaniach lekarze odkryli, że oślepła przez rzadką infekcję o nazwie Ancanthamoeba Keratitis (AK), która uszkodziła jej przednią część oka. Bakteria prawdopodobnie dostała się bezpośrednio do soczewki i spowodowała trwałą degradację zmysłu wzroku i widzenia. Dziewczyna jest zdruzgotana tym co ją spotkało i przechodzi depresję. Na szczęście może liczyć na wsparcie rodziny, która po wypadku stale się nią opiekuje.

 

ZOBACZ TAKŻE:5 osób zmarło po zjedzeniu ZAKAŻONEGO MIĘSA! Wszystko przez GROŹNĄ BAKTERIĘ…

 

źródła: metro.co.uk, foto:pixabay.com

 

 

Komentarze