20-latka UDUSZONA podczas stosunku! Wszystko przez…

Irlandia. 20-letnia Patrycja została uduszona podczas stosunku. Matka dziewczyny w wypadek nie wierzy.

20-letnią Patrycję W.  znaleziono martwą w wannie w miasteczku Newry w Irlandii Północnej.  Po kilku godzinach zatrzymano jej partnera. Mężczyzna powiedział, że udusił ją przypadkiem podczas stosunku.– Nigdy w to nie uwierzę – powiedziała Wirtualnej Polsce pani Edyta, mama Patrycji.

– Córka miała przelecieć do Polski na Wielkanoc. Chciała zostać na stałe w Polsce. Gdyby nie pandemia koronawirusa, byłaby tutaj z rodziną – dodaje mama 20-latki.

Drugiego sierpnia o godzinie 04:23 nad ranem matka dziewczyny otrzymała wiadomość od partnera córki. Napisał „Przepraszam”. Po kilku godzinach ciało młodej Polki zostało znalezione w wannie w domku na osiedlu Drumalane Park w Newry w Irlandii Północnej.  Dziewczynę uduszono ok. godziny 00.30.

W niedzielne popołudnie policja zatrzymała Dawida M., chłopaka Patrycji.23-latek trzymał w ręku nóż, mówił, że chce zrobić sobie krzywdę. Stawiał opór funkcjonariuszom, chciał uciekać. Użyto paralizatora.

– Jeśli był niewinny, to by nie uciekał, a jakby to był wypadek, to powinien udzielić jej pomocy – dodaje mama Patrycji.

23-latek z Patrycją spotykał się od ośmiu miesięcy. Jak tłumaczył to ona nalegała na duszenie w trakcie stosunku. Feralnej nocy uprawiali miłość po alkoholu.

-Mój klient powiedział, że para miała umowę – w razie zagrożenia trzeba było dać sygnał, żeby druga osoba przerwała duszenie. Z jego relacji wynika, że kobieta nie dała żadnego sygnału – powiedział Jonathan Browne, pełnomocnik Dawida M.

Komentarze