Tak mieszka Magdalena Ogórek. Biblioteczka, vintage bibeloty i…

Magdalena Ogórek, znana polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, mieszka na strzeżonym osiedlu na Mokotowie, w Warszawie. Jej apartament zachwyca stylem i elegancją, ale to ogromna biblioteka w jej wnętrzu zwraca uwagę na pierwszy rzut oka.

Ogórek jest również doktorem nauk humanistycznych. Przez wiele lat pracowała jako nauczyciel akademicki na różnych uczelniach, w tym Wyższej Szkole Cła i Logistyki w Warszawie oraz Małopolskiej Szkole Wyższej im. J. Dietla w Krakowie. Jednak to jej praca jako dziennikarki i prezenterki w Telewizji Polskiej, gdzie prowadzi programy takie jak „Plan Dnia”, „W Tyle Wizji” i „O Co Chodzi”, sprawiła, że stała się znana i rozpoznawalna w całym kraju.

Magdalena Ogórek jest również aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się zarówno zawodowym życiem, jak i aspektami swojego życia prywatnego. Jednym z elementów, które prezentuje, jest jej przepiękne mieszkanie na Mokotowie. W jednym ze swoich postów na Instagramie dumnie zaprezentowała swoją okazałą biblioteczkę.

Biblioteka

Podkreśliła, że dba o nią z pełnym zaangażowaniem, choć przyznaje, że porządkowanie regałów zajmuje jej sporo czasu. Wyjaśniła, że drewno, z którego wykonane są regały, pochodzi z ponad stuletniego młyna, co dodaje bibliotece wyjątkowego uroku.

Ogórek, miłośniczka literatury, posiada imponującą kolekcję książek. Nie tylko historycznych, ale także dotyczących sztuki, w tym artystów takich jak Vermeer czy Leonardo da Vinci. Jej apartament to połączenie nowoczesnego stylu z elementami tradycyjnymi, a przeważające kolory to neutralne biele i beże, które nadają wnętrzom elegancji i spokoju.

Książki

Prezenterka postanowiła także stworzyć mały ogródek na swoim balkonie, gdzie umieściła meble ogrodowe i jesienne ozdoby, takie jak wrzosy i kasztany. Na Instagramie często pochwala się także bukietami kwiatów, które dodają uroku jej wnętrzom.

Na jednym ze zdjęć można zobaczyć także stary album na zdjęcia w stylu vintage. Ogórek podzieliła się historią tego albumu, który przyjechał z Dolnego Śląska i zainspirował ją do przeglądania rodzinnych pamiątek.

Stare pamiątki

Oprócz ogromnej biblioteki i wyrafinowanego wystroju, w mieszkaniu Magdaleny Ogórek można znaleźć także stare pianino, co dodaje mu niepowtarzalnego charakteru. To miejsce jest zarówno pracownią dziennikarki, jak i przytulnym azylem. Tutaj prezenterka może czerpać inspirację i spędzać czas w otoczeniu piękna i kultury.

GUS upublicznił zarobki Polaków! Czy rzeczywiście tyle zarabiamy?

Komentarze