Close Menu
    Ostatnie wiadomości

    Koalicja PiS-u z Braunem jest możliwa

    2026-02-13 14:20

    Nie zrobiła makijażu i od razu posypał się hejt!

    2026-02-13 13:13

    Nowy taryfikator punktów karnych 2026: nawet 22 punkty za jedno wykroczenie

    2026-02-13 11:25
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Dzieje się!
    • Koalicja PiS-u z Braunem jest możliwa
    • Nie zrobiła makijażu i od razu posypał się hejt!
    • Nowy taryfikator punktów karnych 2026: nawet 22 punkty za jedno wykroczenie
    • Czy pożyczka SAFE jest dla kolesi Tuska?
    • Belgijska policja zrobiła nalot na … biura Komisji Europejskiej! W tle miliony euro!
    • Morze Bałtyckie podniesie się o 80 cm. Jedna, niemiecka wyspa może zniknąć!
    • No to już wiadomo! Prezydent chciał zagłodzić Premiera i jego rząd! Nie dał im jeść! [WIDEO]
    • UE planuje kolejny cios w unicestwienie państw narodowych. Chce utworzenia jednolitego systemu finansowego
    Facebook X (Twitter)
    Wyborcza24Wyborcza24
    • Strona główna
    • Kraj
    • Świat
    • Wiadomości
    • Lifestyle
    • Biznes
    • Polityka
    • Celebryci
    • SPORT
    • Kontakt
    Wyborcza24Wyborcza24
    Strona główna»Aktualności»SOPOT: Iwona Wieczorek odnaleziona? Przełom po przeszukaniu terenu Zatoki Sztuki
    Aktualności

    SOPOT: Iwona Wieczorek odnaleziona? Przełom po przeszukaniu terenu Zatoki Sztuki

    Ewa KurskaEwa Kurska2023-12-19 22:362 minuty czytania
    Facebook Twitter LinkedIn Telegram Pinterest Tumblr Reddit Email
    https://www.pap.pl/sites/default/files/styles/main_image/public/202212/Nowy%20projekt%20%286%29_0.jpg?h=70131aa4&itok=6P9eX0f3
    Udostępnij
    Facebook Twitter LinkedIn Pinterest Email

    Zaginięcie Iwony Wieczorek to jedna z najbardziej enigmatycznych spraw kryminalnych w Polsce, której tajemnica trwa już od 13 lat. Mimo upływu czasu i intensywnych działań detektywów, śledczy nie natrafili na żaden trop, prowadzący do rozwiązania zagadki. Czy wielomiesięczne przeszukiwania terenu przy Zatoce Sztuki w Sopocie przyniosły wreszcie przełom? Odpowiedź na to pytanie pojawiła się niedawno.

    W roku 2022 funkcjonariusze policji postanowili zaostrzyć swoje działania w kwestii zaginięcia Iwony Wieczorek, podejmując radykalne kroki. Przypomnijmy, że 16 lipca 2010 r. Iwona wraz z przyjaciółmi udała się do klubu Dream Club w Sopocie. Niespodziewanie, o godzinie 3 nad ranem 19-latka opuściła imprezę, kierując się pieszo w stronę Gdańska, gdzie miała swoje miejsce zamieszkania. Niestety, do domu nigdy nie powróciła.

    Rok temu policja dokładnie przeszukała dom jednego z mężczyzn – Pawła, który towarzyszył Iwonie w klubie. Mężczyzna nie był w stanie wejść do swojego domu, gdy funkcjonariusze przesłuchiwali jego partnerkę. Podczas rewizji rzekomo kilkakrotnie sugerowano, że „na terenie posesji znajdują się zwłoki”. W wyniku przesłuchań Pawła został zatrzymany i postawiono mu zarzuty utrudniania postępowania karnego, zacierania śladów przestępstwa oraz podawania fałszywych informacji. Po krótkim pobycie w areszcie, wyszedł na wolność dzięki wpłaconemu poręczeniu majątkowemu.

    Powrót do sprawy Iwony Wieczorek Aktualnie jak przedstawia się śledztwo? Karol Borchólski z działu prasowego Prokuratury Krajowej poinformował portal i.pl, że obecnie realizowane są czynności procesowe zgodnie z art. 327 § 3 k.p.k. (dotyczące podjęcia na nowo lub wznowienia postępowania). W ramach tych czynności zweryfikowano różne wersje oraz potencjalne miejsca ukrycia zwłok Iwony Wieczorek.

    Przeprowadzone działania śledcze na obszarze tzw. Zatoki Sztuki miały na celu weryfikację i wyeliminowanie różnych teorii, wynikających z ujawnionych dowodów w sprawie – podkreślił Borchólski.

    Jak zaznacza „Super Express”, wiadomo już jedno: ciała Iwony Wieczorek nie znaleziono, nie zostało zakopane pod Zatoką Sztuki. Informacje, które dotarły do śledczych, nie potwierdziły się. To kolejna rozczarowująca chwila w długim procesie poszukiwania odpowiedzi na tragiczne pytanie o los młodej kobiety.

    Źródło: media

    Czy Konfederacja usunie Grzegorza Brauna z partii? W sejmie wrze

    iwona wieczorek śledztwo Sopot zaginięcie zatoka sztuki
    Udostępnij. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

    Podobne artykuły

    Koalicja PiS-u z Braunem jest możliwa

    2026-02-13 14:20

    Nowy taryfikator punktów karnych 2026: nawet 22 punkty za jedno wykroczenie

    2026-02-13 11:25

    Czy pożyczka SAFE jest dla kolesi Tuska?

    2026-02-13 09:19

    Belgijska policja zrobiła nalot na … biura Komisji Europejskiej! W tle miliony euro!

    2026-02-12 17:14

    Morze Bałtyckie podniesie się o 80 cm. Jedna, niemiecka wyspa może zniknąć!

    2026-02-12 16:07

    No to już wiadomo! Prezydent chciał zagłodzić Premiera i jego rząd! Nie dał im jeść! [WIDEO]

    2026-02-12 09:29

    Komentarze wyłączone.

    Nie przegap
    Kraj

    Czy pożyczka SAFE jest dla kolesi Tuska?

    Szokujące słowa padły w Telewizji wpolsce24 z ust Janusza Kowalskiego, polityka z PiS, który powiedział…

    Belgijska policja zrobiła nalot na … biura Komisji Europejskiej! W tle miliony euro!

    2026-02-12 17:14

    No to już wiadomo! Prezydent chciał zagłodzić Premiera i jego rząd! Nie dał im jeść! [WIDEO]

    2026-02-12 09:29

    A jednak! 18-latek chciał dokonać zamachu terrorystycznego w Polsce

    2026-02-11 10:50
    Społeczności
    • Facebook
    • Twitter
    Ostatnie wiadomości

    Koalicja PiS-u z Braunem jest możliwa

    2026-02-13 14:20

    Nie zrobiła makijażu i od razu posypał się hejt!

    2026-02-13 13:13

    Nowy taryfikator punktów karnych 2026: nawet 22 punkty za jedno wykroczenie

    2026-02-13 11:25

    Czy pożyczka SAFE jest dla kolesi Tuska?

    2026-02-13 09:19
    Facebook X (Twitter)
    • Strona główna
    • Polityka prywatności
    © 2026 https://wyborcza24.pl

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.