Adele pociesza się po rozstaniu. Spotyka się z byłym Naomi Campbell

W kwietniu tego roku Adele poinformowała, iż rozstała się z mężem.

Razem z Simonem Koneckim tworzyli byli parą przez osiem lat. Mają 7-letniego syna Angela. Brytyjskie media donoszą, iż w życiu wokalistki już pojawił się nowy mężczyzna.

O prywatnym życiu Adele wiadomo niewiele. Gwiazda od samego początku kariery konsekwentnie unika wywiadów o swojej rodzinie i związkach. O tym, że była mężatką poinformowała media przypadkowo odbierając nagrode Grammy w 2017 roku.

Trzy miesiące temu paparazzi przyłapali wokalistkę na spacerze z mężczyzną. Niestety nie udało mu się skraść serca Adele na dłużej. Jego miejsce zajął brytyjski raper Skepta. Tak przynajmniej twierdzi „The Sun”.

„Łączy ich specjalna więź. Coraz więcej czasu spędzają razem. Ich przyjaciele mają nadzieję, że stworzą wspaniały związek” – stwierdza informator.

Oboje zbliżyli się do siebie po tym, jak rozpadły się ich związki. Co więcej, łączy ich nie tylko pasja do muzyki i status w związku (wolny). Przede wszystkim są rodzicami i pilnie strzegą prywatności rodziny.

Skepta jest uważany za jednego z najpopularniejszych brytyjskich raperów. W całej swojej karierze był kilkukrotnie nominowany do Brit Awards. Jego największym przebojem jest „Shutdown”. Artysta w tym miesiącu wystąpi w Polsce na dwóch koncertach.

Komentarze