Agnieszka Woźniak Starak PRZERWAŁA milczenie!

Agnieszka Woźniak Starak przerywa milczenie po śmierci Piotra Woźniaka Staraka!

Żona zmarłego kilkanaście dni temu Piotra Woźniaka-Staraka, w końcu oficjalnie wypowiedziała się po śmierci męża. Dziennikarka TVN do tej pory milczała po tragedii na jeziorze Kisajno. Media donosiły o problemach ze zdrowiem psychicznym. Kobieta ma znajdować się pod opieką psychologa.

Teraz cała Polska może wreszcie poznać słowa Agnieszki Woźniak Starak po tragicznej śmierci jej męża. Przypomnijmy Piotr Woźniak Starak zginął 18 sierpnia na jeziorze Kisajno po wypadnięciu z łódki motorowej. Mężczyźnie towarzyszyła 27-letnia kobieta. Żona miliardera Agnieszka Woźniak Starak tymi słowami pożegnała męża…

– P.W.S. Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja, A.W.S. – czytamy w nekrologu.

W ostatnich dniach wiele znanych osób żegnało Piotra Woźniaka Staraka. Byli to m.in. kuzyn miliardera, aktor Borys Szyc, Marysia Sadowska, a także byle partnerki Piotra – Natalia Klimas i Alicja Bachleda-Curuś.

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się mszą świętą o godzinie 19.00 w Konstancinie-Jeziorna. Rodzina zaapelowała aby zamiast kwiatów, wpłacić datki na fundację. W piątek urna z prochami Piotra Woźniaka Staraka nie zostanie przetransportowana do Fuledy. Zgodnie z polskim prawem, to niemożliwe. Rodzina nie wystąpiła o pozwolenie. Fake newsa na ten temat opublikował m.in. portal Pikio.pl. Nieprawdziwą informację podano także w Na Temat.

Komentarze