Andrzej Duda naprawdę TAK zachował się publicznie! Przy wszystkich…

Andrzej Duda bez krępacji powiedział to publicznie! Nikt się nie spodziewał.

Andrzej Duda intensywnie spędza ostatnie miesiące. Oprócz wielu wyjazdów w kraju odbywa liczne podróże zagraniczne. W Polsce spotyka się z mieszkańcami każdego regionu Polski. Za granicę udaje się z wizytą do najważniejszych osób na świecie. Ostatnio wraz z żoną Agatą odwiedził Stany Zjednoczone. Później naprawdę zrobił to na spotkaniu!

Prezydent Andrzej Duda w przedostatnim roku swojej prezydentury jeszcze czynniej udziela się w mediach. Ponadto sporo podróżuje. Jego częste wizyty w Stanach Zjednoczonych, to swego rodzaju ewenement wśród polskich prezydentów. Andrzej Duda jest częstym gościem za oceanem. W trakcie swojej kadencji kilkukrotnie bywał w Białym Domu. Teraz okazało się jak zachował się podczas spotkania z…

Mieszkańcami miejscowości Góry (woj. dolnośląskie). Jego wizyta została przyjęta bardzo ciepło przez lokalną społeczność.

– Dziękujemy, że przyjął pan nasze zaproszenie. To olbrzymi zaszczyt i honor gościć po raz pierwszy w naszej małej ojczyźnie głowę państwa polskiego – powiedział starosta Kazimierz Bogucki.

Andrzej Duda podczas spotkaniu zaczął mówić o pozycji Polski na świecie. Nie przebierał w słowach.

– Szanowni Państwo, mamy dzisiaj słabą pozycję na arenie międzynarodowej? To proszę mi pokazać, który poprzedni prezydent Rzeczypospolitej był w Stanach Zjednoczonych, w Białym Domu z oficjalną wizytą dwa razy podczas jednej swojej kadencji? – mówił Andrzej Duda.

– Ja już odkąd Donald Trump jest prezydentem Stanów Zjednoczonych, a wcześniej był pan prezydent Obama, z którym też się widziałem kilkakrotnie, ale z panem prezydentem Trumpem, przez czas jego kadencji, a to trzy lata, widziałem się już kilkanaście razy. Jesteśmy naprawdę poważnie traktowani – dodał prezydent RP.

Komentarze