ATAK na Magdę Gessler! Koszmar wydarzył się w…

Gessler

Za nami kolejny odcinek nowego sezonu „Kuchennych Rewolucji”. Tym razem najsłynniejsza restauratorka w Polsce, Magda Gessler pojawiła się w Prudniku w woj.opolskim. Odwiedziła tam restaurację „Ukradli talerze” i uświadomiła jej właścicielom, że do prowadzenia dobrego lokalu same chęci nie wystarczą.

Program „Kuchenne rewolucje” Magdy Gessler jak sama nazwa wskazuje służy do ratowania podupadających lokali. Tym razem padło na restaurację „Ukradli talerze” z Prudnika (woj.opolskie), miasteczka położonego blisko czeskiej granicy. Lokal prowadzą dwaj przyjaciele, Kamil i Dawid. Mężczyźni nie mają wykształcenia gastronomicznego jednak postanowili spróbować swoich sił w gotowaniu. Właściciele byli nastawieni na prowadzenie zdrowej, niskotłuszczowej kuchni. Niestety lokal nie przypadł do gustu mieszkańcom miasta, ponieważ świecił pustkami przez co na siebie nie zarabiał, a rachunki trzeba było opłacać.

 

 

 

Magda Gessler z miejsca dała obu panom do zrozumienia, że wnętrze zrobiło na niej fatalne wrażenie. Również karta Menu i zestaw dań nie był powalający, a restauratorka nie kryła swojego oburzenia,Dania fit? Że mam być po nich chuda?”  Doszło również do nieprzyjemnej sytuacji, zdenerwowana Magda Gessler rzuciła talerzem. Restauratorka zdenerwowała się kiedy zaserwowano jej roladę upieczonej w zanieczyszczonym piekarniku. Szoku nie krył jeden z kelnerów, który powiedział „Jaka ona jest wredna, nienawidzę tej baby.” Ostatecznie metamorfoza restauracji, która zyskała nową nazwę „Kantyna. Do stołu marsz” zakończyła się powodzeniem. Restauracja zwiększyła obroty i zyskała grono zadowolonych klientów.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:MAGDA GESSLER oszalała na punkcie PRZYSZŁEGO ZIĘCIA! LARA jest ZAZDROSNA!?

 

 

źródła: se.pl, foto youtube.com

Komentarze