Atak na Meghan Markle. Córka księżniczki Anny nie wytrzymała !

Choć żona księcia Harrego nie przyleciała ze Stanów Zjednoczonych na pogrzeb księcia Filipa, to znów jest w ogniu krytyki. Tym razem dostało się jej od córki księżniczki Anny, Zary. Meghan zarzuciła jej matce rasizm.

Wywiad i jego konsekwencje

Podczas kontrwersyjnego wywiadu, który Meghan i książę Harry udzielili Ophra Winfrey, padły sformułowanie o rasizmie wśród członków rodziny królewskiej. Jedna z osób miała wypytywać księcia Harrego, jak „bardzo ciemną skórę będzie miał Archie, gdy się urodzi”. Ta informacja wywołała burzę za Oceanem i w Wielkiej Brytanii. Podejrzenia padły na księżniczkę Annę, ciotkę księcia Harrego.

Córka broni matki

Zara, córka księżniczki Anny rzadko udziela wywiadów. Stroni od mediów. Jednak tym razem postanowiła bronić dobrego imienia księżniczki Anny. Zara uważa, że oskarżenia Meghan są niewybaczalne. Jej matka nie jest rasistką. Księżniczka Anna miała jedynie wątpliwości czy Amerykanka jest odpowiednią osoba dla księcia Harrego. Interesowało ją czy poradzi sobie z etykietą i wymagającymi obowiązkami. Collin Campbell, znawczyni rodziny królewskiej tak opisuje sytuację:

Anna była słusznie zaniepokojona, ale nie kolorem skóry Meghan, tylko jej niechęcią i barkiem zdolności do poszanowania tradycji i różnic kulturowych innych ludzi.”

Niechęć Zary do Meghan

Zara Tindall, córka księżniczki Anny uważa, że Meghan wkroczyła do rodziny i podkopała reputację jej matki, tylko i wyłącznie dla własnych . Działała na jej niekorzyść. Zara nie może tego wybaczyć Meghan. Ponoć już nigdy nie zaprosi jej i księcia Harrego do swojej posiadłości w Gatcombe Park.

źródło: jastrzabpost.pl

zdjęcie: Prince Harry/Facebook

Komentarze