Barbara Kurdej-Szatan SZCZERZE o alkoholu! „Od razu człowiek…”

Barbara Kurdej-Szatan zyskała wielką sympatię Polaków dzięki swojej naturalności i spontaniczności. Aktorka niczego nie udaje i stara się być sobą w tym zakłamanym środowisku wykreowanym przez media. Już nie raz udowodniła w mediach społecznościowych, że potrafi się dobrze bawić.

Basia już kilka razy pokazała na swoim Instagramie, jak balujena imprezach. Na udostępnionych przez nią nagraniach widać, że gwiazda ma świetny humor, zakrapiany alkoholem. Tego typu InstaStories pokazała, gdy była na balu z okazji urodzin „M jak miłość”. Gwiazda następnego dnia nie usunęła nagrania, przyznała jednak, że zwyczajnie się upiła. Zyskała za to rzeszę fanów, którzy docenili jej szczerość. Teraz aktorka zdradziła, jak radzi sobie z kacem.

Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z „Faktem” wyznała, jak radzi sobie z kacem. Czy ta metoda działa?

Kolejne toasty podczas imprezy niestety zwiastują jutrzejszego kaca. Jednak Basia ma na to sposób. W rozmowie z „Faktem”, aktorka zdradziła, co je, aby pozbyć się ajak najszybciej alkoholu z organizmu.

„Hamburger. Kebab i dużo witaminy C.Od razu człowiek dochodzi do siebie” – wyznała tabloidowi. 

Aktorka nie sprecyzowała jednak, czy zjada takie tłuste dania przed imprezą, w trakcie, czy po imprezie. Wydaje się jednak, że sposób aktorki działa, a ona jest tego dowodem. Nawet następnego dnia po kolejnych imprezach wyglada oszałamiająco. 

Eksperci twierdzą, że nie ma idealnego sposobu na kaca. Zalecają natomiast by nie pić więcej niż 2 lampki wina do obiadu. Zalecaja również pić dużo wody w trakcie imprezy. Specjaliści zgodnie stwierdzają, iż tłuste jedzenie nie pomoże wyleczyć kaca. Może to pogorszyć sytuacje i doprowadzić do nawrotu sensacji żołądkowych. 

W tym, co powiedziała Barbara Kurdej-Szatan jest trochę prawdy. Na kacu powinniśmy zażyć witaminę C. Należy jednak pamiętać, iż nie jest ona lekiem na kaca. Witamina C poprawia jedynie ogólną kondycję organizmu, ale nie zwalczy schorzenia.

Każdy boryka się z kacem. Wiadomo, iż nie należy on do najprzyjemniejszych rzeczy, dlatego warto wiedzieć jak go uniknąć. A Wy macie jakieś sprawdzone patenty na kaca?

Komentarze