Beata K. zatrzymana przez policję! Znana WOKALISTKA zespołu BAJM miała 2 PROMILE!!

Do całego zdarzenia doszło na warszawskim Mokotowie w środę, w godzinach wieczornych. Według naocznych świadków wokalistka jechała wężykiem od jednej strony jezdni do drugiej. Usłyszała zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości.

 

Wokalistkę prowadzącą w stanie nietrzeźwości zauważył inny kierowca, który powiadowmił służby. Następnie zablokował K. przejazd i poczekał na przyjechanie policji.

 

Badanie wykazało dwa promile alkoholu w organizmie. Kobiecie zostało zabrane prawo jazdy, a samochód został przekazany osobie wskazanej. Kierowca volkswagena widział, że od Piaseczna do centrum jedzie samochód, którego jazda wskazuje, że może go prowadzić nietrzeźwa osoba: jedzie od krawędzi do krawędzi, przekracza oś jezdni. Było to niebezpieczne. Kierowca, wraz ze swoją partnerką, pojechał w rejon alei Niepodległości, tam nadarzyła się okazja, żeby uniemożliwić dalszą jazdę temu samochodowi, więc zajechali drogę i wezwali policjantów. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, wyczuli woń alkoholu od kobiety. Beata K. usłyszała zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości, za co grozi jej do dwóch lat więzienia – poinformował rzecznik mokotowskiej policji podkomisarz Robert Koniuszy.

 

Wokalistka odmówiła składania zeznań. Nie zastosowano wobec niej aresztu, ani dozoru policyjnego. O całym zdarzeniu jako pierwsza poinformowała Polska Agencja Prasowa.

 

Źródło: TVN24 Warszawa / PAP

Zdjęcie: Facebook

 

 

Komentarze