Beata Kozidrak wyznała smutną prawdę o swoim życiu. Przeżywała prawdziwy DRAMAT!

Beata Kozidrak to ikona polskiej muzyki. Zawsze lubiła się wyróżniać.

Pochodząca z Lublina wokalistka zespołu BAJM wyznała trudną prawdę o swojej przeszłości. Beata urodziła się w 1960 roku jako najmłodsze z trójki dzieci. Miała okazję kontynuować naukę baletu w Warszawie, jednak nie pozwolili jej na to rodzice. Ale dzięki temu mogła ukończyć III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie, gdzie miała okazję stawiać pierwsze kroki jako piosenkarka. Z biegiem lat jej kariera nabrała tempa i po pewnym czasie cała Polska śpiewała jej piosenki. Teraz Beata Kozidrak jest piosenkarką o jednym z najsilniejszych głosów w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Mało tego, uważa się ją za jedną z najpiękniejszych gwiazd. Ale ona nie zawsze postrzegała tak samą siebie…

Beata Kozidrak zdobyła się na odwagę i powiedziała fanom prawdę o swoim życiu. Otóż przez wiele lat męczyła się z koszmarnymi kompleksami. 

„Pamiętam, że nie akceptowałam siebie, jak byłam nastolatką. Ciągle myślałam, że jestem za chuda, za piegowata, i jeszcze do tego ten za długi nos… a mając starsze rodzeństwo, czułam się tą gorszą” – wyznała.

Po chwili jednak dodała, że udało jej się uwolnić od tych strasznych myśli. Znalazła swoją życiową pasję – muzykę. Wtedy też uwierzyła w samą siebie i dziś zapewnia fanów, że to uczucie jest najlepsze na świecie. 

„Nie traćcie czasu na głupoty, bo szczęście to akceptować samego siebie!” – podsumowała swój wywód. 

Komentarze