BOMBA na Stadionie Narodowym! Mecz Polska vs Izrael.

Jerzy Brzęczek stawia na zmiany. Krzysztof Piątek wystąpi  z Robertem Lewandowskim w ataku, skrzydło zajmie Zieliński. Za chwilę mecz z Polska Izrael. Tymczasem na stadionie pojawiła się … Bomba.

Zdaję sobie sprawę, że w meczu z Macedonią nie wszystko funkcjonowało tak, jak chcieliśmy – mówił Jerzy Brzęczek na konferencji przed spotkaniem z Izraelem. Nagle na stadionie zauważono Bombę!

Po trzech grupowych spotkaniach Polska ma 9 punktów – wygraliśmy wszystkie trzy mecze i jesteśmy liderami tabeli grupy w eliminacjach do Euro 2020. Na Narodowym w Warszawie czeka nas jednak trudny sprawdzian z ekipą Izraela, która w tych rozgrywkach prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Tymczasem nagle na stadionie zauważono Bombę – jak informują…

Użytkownicy Instagrama ich ulubienica Sylwia Bomba – gwiazda TTV (Grupa TVN) także dziś pojawiła się na Stadionie Narodowym w Warszawie by dopingować naszą reprezentację . Niektórych słowa „Bomba na Narodowym” mogły wprawić w panikę – spokojnie, to tylko Sylwia.

Sylwia Bomba to modelka, fotograf i świeżo upieczona mama, którą znamy przede wszystkim z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” . Celebrytka dzięki udziałowi w rozrywkowym show stacji TTV cieszy się obecnie sporą popularnością w mediach społecznościowych. Jest bardzo aktywna między innymi na Instagramie, gdzie obserwuje ją już prawie 400 tysięcy użytkowników.

Skład reprezentacji Polski na mecz z Izraelem:

Łukasz Fabiański – Tomasz Kędziora, Kamil Glik, Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński – Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich, Piotr Zieliński – Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek.

Komentarze