BRUTALNIE skrzywdził kobietę w ciąży! Bohater „M jak miłość”…

Sławek Uniatowski, bohater uwielbianego przez miliony serialu „M jak miłość”, jako Leszek jest zabójczo zakochany w Joasi. Temu związkowi kibicują wszyscy. Jednak aktor wyjawia, że nie wszystko w serialu potoczy się cukierkowo, a grana przez niego postać będzie miała nie lada problem. 

 

Nie tak dawno okazało się, że była dziewczyna Leszka, Nina, którą gra Agnieszka Judycka, jest w ciąży. Kobieta twierdzi, że to jego dziecko. Leszek, który właśnie rozpoczął nowy związek i zakochał się w Asi (Barbara Kurdej-Szatan) nie wierzy Ninie. Ta zdradziła go, więc ma podstawy by sądzić, że to nie jego dziecko. 

W listopadowych odcinkach Leszek będzie się zmagał z nie lada problemem. Była dziewczyna odwiedzi go i pokaże wyniki badań DNA. Do ostatniej chwili bohater „M jak miłość” będzie się łudził, że to nie jego dziecko. – Nina to straszna kobieta, z którą Leszek nie ma żadnych dobrych wspomnień! Kojarzy mu się tylko i wyłącznie źle! Jest załamany otwierając kopertę z testem DNA. Naturalnie, że boi się, że Asia może odpuścić i zostawić go samego – mówi Sławek Uniatowski w „Kulisach M jak Miłość”. 

 

Nina, zrozpaczona, zawzięta i zakochana w Leszku, nie odpuści tak łatwo. Chciałaby, aby zajął się nią i dzieckiem. Nawet liczy na to, że stworzą rodzinę. Ten jednak… brutalnie odrzuci byłą kochankę! Po tym, jak kobieta zdradzi mu płeć dziecka i wyzna, że urodzi dziewczynkę, Leszek obieca jej tylko tyle, że zajmie się nią i dzieckiem. 

Jednocześnie w jego związku z Joasią pojawiają się problemy, bo Nina odwiedzi obecną partnerkę biznesmena. Będzie starała się za wszelką cenę odzyskać Leszka. Jak Joasia zachowa się w tej sytuacji i czy zaufa Leszkowi? 

Jedno jest pewne. W listopadzie w „M jak miłość” czeka widzów wiele zwrotów akcji, wzruszeń i emocji. Scenarzyści zaskoczyli nawet samych aktorów! Niedługo okaże się także, że córka Leszka, którą wyda na świat Nina, może być bardzo chora! 

 

Źródło: kulisy serialu, youtube.com

Foto: facebook/mjakmiłość

Komentarze