Książę Harry NIE jest ojcem?! WYZNAŁ prawdę ze łzami w oczach!

Meghan Markle w ciąży?! Książę Harry nie zostanie ojcem!

Dokładnie w październiku 2018 roku książę Harry i Meghan Markle oficjalnie ogłosili, że spodziewają się dziecka. Cały świat zaczął wówczas z uwagą śledzić losy książęcej pary. Informacja przekazana przez parę wywołała ogromne emocje. Wszyscy doszukiwali się ciążowego brzuszka księżnej. Dotychczas nikt jednak nie wiedział jak wyglądało życie pary przed ogłoszeniem radosnej wieści. Teraz Meghan znowu ma być w ciąży.

Książę Harry pojawił się na WellChild Awards. To wydarzenie, w którym Harry rokrocznie uczestniczy. Teraz jednak na scenie stanął w zupełnie innej roli. Jak mówił zupełnie zmieniła mu się perspektywa patrzenia na świat. Chodzi o ciążę Meghan Markle. Harry znany z hulaszczego trybu życia i wielu kobiet nie krył łez. Nie wytrzymał i wyznał prawdę. Okazało się, że…

-W zeszłym roku, kiedy byłem tu z żoną, wiedzieliśmy, że spodziewamy się naszego pierwszego dziecka – wówczas nikt inny tego nie wiedział oprócz nas – i pamiętam… – mówił Harry. Jednocześnie księciu załamał się głos a w oczach pojawiły się łzy.

zanim głos mu się załamał, a łzy napłynęły mu do oczu. W sieci pojawiło się wiele plotek na temat rzekomego innego ojca Archiego. Harry zlecił jednak badania i okazało się, że jest biologicznym ojcem małego chłopczyka.

https://youtu.be/zYPmWJR6LUk

Komentarze