Córka Anny Przybylskiej znalazła nową miłość. Poznali się na kempingu

Oliwia Bieniuk, córka zmarłej Anny Przybylskiej, od dłuższego czasu zdobywa popularność i samodzielnie rozwija swoją karierę w show-biznesie. Młoda celebrytka nie tylko bierze udział w różnych projektach, takich jak „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” czy serial „Gliniarze”. Również buduje swoją obecność w mediach społecznościowych, gdzie śledzi ją już prawie 300 tysięcy osób.

Oliwia Bieniuk, będąc w centrum uwagi mediów od najmłodszych lat, musiała radzić sobie z trudnymi chwilami, takimi jak publiczna żałoba po śmierci matki i liczne komentarze na temat swojego życia prywatnego. Teraz, będąc pełnoletnią i pewną siebie kobietą, postanowiła podzielić się z fanami ważnym momentem – ujawnieniem swojego ukochanego.

Początkowo pojawiły się plotki na temat romansu Oliwii Bieniuk, które skomentowała nawet jej babcia, Krystyna Przybylska. Młoda celebrytka jednak nie spieszyła się z publicznym ogłoszeniem swojej nowej miłości. Jednak niedawno postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i potwierdziła krążące plotki poprzez opublikowanie na Instagramie zdjęcia, na którym objęta jest przez tajemniczego chłopaka.

Chociaż na razie ukochany Oliwii jest pokazany jedynie od tyłu, to fani z pewnością czekają na kolejne zdjęcia i szczegóły dotyczące tego związku. Mówi się, że para poznała się na kempingu w Chałupach.

Oliwia Bieniuk z chłopakiem /www.instagram.com/oliwia.bieniuk /Instagram

Oliwia Bieniuk, będąc coraz bardziej rozpoznawalną postacią, dzieli się nie tylko swoimi sukcesami zawodowymi, ale również coraz częściej pozwala spojrzeć swoim fanom na kulisy swojego życia prywatnego. Ujawnienie ukochanego to kolejny krok w tej otwartej narracji, która buduje bliższy kontakt z jej fanami i pozwala im poznać ją nie tylko jako medialną postać, ale również jako zwykłą młodą kobietę, która doświadcza miłości i radości życia.

Źródło: media

POZNAŃ: plaga szczurów opanowała miasto. Mieszkańcy boją się wychodzić z domu

Komentarze