Córka Eminema to dziś piękna 23-letnia kobieta! Zobacz jak bardzo się zmieniła i czy jest podobna do ojca!

23-letnia Hailie Jade Scott Mathers jest owocem związku Eminema z Kimberley Anne Scott. Para poznała się pod koniec lat 90  i przez kilka lat tworzyła burzliwe małżeństwo pełne wzlotów i upadków. Najsłynniejszy biały raper poznał wybrankę swojego serca w szkole średniej, a sakramentalne tak powiedział jej w 1999 rok. Trzy lata wcześniej na świat przyszła ich najstarsza córka Hailie.

23-letnia Hailie Scott, takim nazwiskiem posługuje się córka Eminema, to całkowite przeciwieństwo swojego taty. I choć wielu podkreśla jej podobieństwo do słynnego amerykańskiego rapera to mają zupełnie różne charaktery. Nie zmienia to jednak faktu, iż 23-latka jest ulubienicą swojego taty i ma w nim ogromne oparcie. Hailie niejednokrotnie podkreślała, że zawsze może liczyć na ojca i bardzo go kocha. Po ponownym rozwodzie z Kimberley to właśnie on zajął się wychowywaniem córki.

 

 

 

Córka Eminema przez długi czas w ogóle nie pojawiała się w mediach społecznościowych. Dlatego wielu zapamiętało ją jako maleńką dziewczynkę z teledysków swojego ojca. Na jednym z nich raper przytula ją do siebie. Dziś Hailie to 23-letnia dojrzała i pewna siebie kobieta. Scott jest bardzo aktywna na Instagramie, a jej profil obserwuje ponad 1,7 milionów osób z całego świata. 23-latka nie wstydzi się swojego ciała i zdaje sobie sprawę, że jest piękną kobietą. Hailie często wrzuca tam odważne zdjęcia i przyjmuje bardzo seksowne pozy. Trudno nie zgodzić się z opinią fanów, którzy uważają ją za seksowną kobietą o zmysłowych kształtach.

 

 

źródła: fakt.pl, foto youtub.com, instagram.com

Komentarze