Córka Kim Kardashian pochwaliła się talentem plastycznym! Uwagę zwraca niecenzuralny rysunek z jej macochą

North West, córka Kim Kardashian i Kanye Westa, ponownie wzbudziła kontrowersje w sieci, tym razem publikując rysunek swojej macochy, Bianki Censori, ubranej w przeźroczyste negliżu. Obrazek szybko zyskał uwagę internautów ze względu na swoją prowokacyjną naturę, co skłoniło do interwencji samej Kim Kardashian.

 

Dla 10-letniej North, która od urodzenia jest eksponowana w mediach, życie w ciągłym blasku fleszy oraz naświetlaniu przez kamery nie jest łatwe. Choć korzyści finansowe z pewnością są obecne, brak prywatności stanowi znaczącą wadę tego rodzaju życia. Dziewczynka, coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych, prowadzi razem z matką konto na TikToku, gdzie dzieli się z użytkownikami fragmentami swojego życia.

 

Jednakże ostatnia publikacja North, ukazująca rysunek macochy w kontrowersyjnym stroju, spotkała się z ostrą reakcją internautów. Na rysunku Bianka Censori była niemalże całkowicie naga, co natychmiast wzbudziło dyskusję na temat granic prywatności i odpowiedzialności rodziców. Rysunek ten pojawił się jako część listy rzeczy, za które North jest wdzięczna, co wywołało jeszcze większe zaniepokojenie.

 

facebook.com/KimKardashian

 

Zarówno reakcja internautów, jak i interwencja Kim Kardashian, która zwróciła się do samej Bianki Censori, wskazują na powagę sytuacji. Kim poprosiła partnerkę o bardziej skromne ubiory, szczególnie w obecności dzieci. Chciała tym zapewnić im odpowiednie warunki do wzrastania i nie narażać na nieodpowiednie treści.

 

Niezadowolenie internautów skierowało się także w stronę samego Kanye Westa, którego córka wyraziła wdzięczność za kontrowersyjny album ojca. Szczególnie podobał jej się utwór „Carnival”, który słynie z wulgarnego słownictwa i prowokacyjnych tekstów.

 

Ostatecznie post z rysunkiem został usunięty z TikToka. Mimo to screeny rozprzestrzeniły się po sieci, kontynuując dyskusję na temat odpowiedzialności rodzicielskiej i granic prywatności w życiu dzieci celebrytów. Cała sytuacja stanowiła kolejne wyzwanie dla Kim Kardashian i Kanye Westa w kontekście wychowania swoich dzieci w świetle reflektorów i pod ciągłą obserwacją publiczności.

 

North West narysowała nową żonę Kanye Westa w NEGLIŻU. Kim Kardashian musiała interweniować (FOTO)
Źródło: tiktok

 

Źródło: media

Khloe Kardashian pozuje w bikini pośród śniegu! Jej figura jest perfekcyjna!

Komentarze