Córka Przybylskiej naprawdę poszła W TYM na maturę! Nie za wyzywająco?

Córka Przybylskiej naprawdę poszła w tym maturę! Nie za wyzywająco? Zdania są podzielone.

Oliwia Bieniuk staje się coraz większą celebrytką. Córka Anny Przybylskiej bryluje w social media. Niedawno wyznała, że w przyszłości chciałaby zostać aktorką.

Zobacz także: [PILNE!] Zenek Martyniuk W ŻAŁOBIE! Nie żyje…

– Od dziecka chodziłam z mamą na różne plany filmowe. Wszędzie mnie zabierała i bardzo mi się to podobało. Jak poszłam do liceum, to wybrałam klasę teatralno-filmową. Wkręciłam się w to. Wszyscy mi mówią, że to trudny zawód, ciężka praca, ale ja sobie zdaję z tego sprawę – stwierdziła w rozmowie z „Vivą”.

Oliwia chce pójść w ślady matki. Widać, że aktorstwo bardzo ją pociąga. Najpierw jednak musi zdać maturę.

– Teraz bardzo potrzebne mi będzie wsparcie, bo przecież zaczęłam klasę maturalną, a potem będę się starała dostać do szkół aktorskich w Warszawie, Krakowie, Łodzi czy Wrocławiu. Wiem, że egzaminy są ciężkie i że jest dużo chętnych. Ale najważniejsze to myśleć pozytywnie. Teraz już rozumiem, co to znaczy, bo jestem dojrzalsza niż na przykład pięć lat temu. Dużo zrozumiałam. I czuję o wiele większą odpowiedzialność za to, co robię – powiedziała niedawno.

Zobacz także: Marilyn Manson JEST KANIBALEM? „Naciął mi brzuch i wypił moją krew”. UWAGA – MOCNE!

Córka Anny Przybylskiej na maturę założyła białe botki, czarne rajstopy w kropki i krótką spódniczkę. Czy to nie za odważny strój na egzamin? Zdania w tej sprawie są podzielone.

Fot. Instagram

Fot. Instagram

Źródło: „Viva”, fakt.pl

Komentarze