Czekasz na Black Friday? Prawidzwe WYPRZEDAŻE zaczną się …

Czekasz na Black Friday? Prawdziwe wyprzedaże są kiedy indziej!

Wiele osób sądzi, że czarny piątek to najlepszy czas na zrobienie zakupów. Faktycznie produkty można kupić w obniżonych cenach. Chociaż w Polsce przeceny są raczej symboliczne w porównaniu do Stanów Zjednoczonych, to i tak Black Friday cieszy się coraz większą popularnością.

Jak się jednak okazuje, prawdziwe okazje nie przypadają na Czarny piątek. Będzie to 11 listopada.

Dzień Singla, który przypada na 11 listopada jest wyprzedażowym świętem w  Chinach. To właśnie wtedy całe Chiny tłumnie ruszają na podbój cenowych okazji. Wiele osób decyduje się na zakupy online.

Teoretycznie w Polsce chińskie wyprzedaże mogą nas nie zainteresować. Teoretycznie – w praktyce miliony Polaków korzystają np. z aplikacji AliExpress. Dzięki witrynie do Polski trafiają setki tysięcy produktów z państwa środka. Od zabawek, przez odzież po perfumy.

W tym roku znowu możemy online korzystać z ogromnych zniżek oferowanych w Chinach. Tylko w zeszłym roku platoformy sprzedażowe Alibaby zarobiły w dwa dni wyprzedaży 30 miliardów dolarów.

Dlatego jeśli nie chcesz czekać na Black Friday – możesz spróbować szczęścia w chińskich sklepach. Black Friday wypada 29 listopada. To wtedy niemal wszystkie sklepy oferują  produkty w bardzo przystępnych cenach. Dotyczy to zarówno sklepów internetowych jak i stacjonarnych.

Poniżej wideo jak najlepiej wykorzystać Czarny Piątek :

Fot. YouTube

Komentarze