Czy MATEUSZ MOSTOWIAK zostanie ZABITY przez swojego sobowtóra?

Fani M jak Miłość z niepokojem czekają na nową ramówkę tego popularnego polskiego serialu. W najnowszych odcinkach możemy się spodziewać szkokujących wydarzeń w rodiznie Mostowiaków. Prawdopodnie zostanie uśmiercona jedna z głównych postaci.

 

 

W 1585 odcinku serialu „M jak Miłość” będzie można zobaczyć sobowtóra Mateusza Mostowiaka ( Krystian Domagała), który się pod niego podszywa. Korzystając z  jego danych osobowych bierze kredyty nad morzem. Oskar Zych (Krystian Shepard) nie bez powodu będzie to robił, prawdopodnie to on zabije syna Marka i Hani! Oczwiście śmierć młodego Mostawiaka to jedna z hipotez stawianych przez serialową policję. Śledzczy idąc tropem zaginionego będą podróżowali po całym kraju.

 

Kolejna informacja napłynie z Wrocławia, gdzie odnotowana zostanie obecność osoby o nazwisku Mostowiak w jednym z hoteli. To właśnie tutaj będziemy mogli zobaczyć sobowtóra Mateusza Oskara Zycha. Wyglądem będzie go bardzo przypominał. Czy to morderca, który zabił i ukradł  dokumenty oraz tożsamość Mostowiaka by zaciągnąć na niego kredyty? Przed jesienną premierą wszystko owiane jest wielką tajemnicą.

 

Cała sytuacja została wymuszona przez odejście Krystiana Domagały. Młody aktor jest w producji od okresu niemowlęcego, teraz jednak zdał maturę i wybiera się na studia. Czy będzie to tylko chwilowa absencja czy stała, okaże się za jakiś czas.

 

 

 

 

Źródło: Super Seriale

Zdjęcie: Instagram

Komentarze