Dawid Podsiadło i schadzka na mieście! Spotkał się z żoną znanego prezentera

Ostatnio paparazzi uchwycili Dawida Podsiadłę na ulicach miasta, kiedy wieczorem odprowadzał znajomą do taksówki.

Artysta, znany ze starannego ukrywania swojego życia prywatnego, tym razem stał się obiektem zainteresowania mediów ze względu na towarzystwo, w jakim się znalazł. Okazało się, że koleżanką muzyka jest Katarzyna Borkowska, znana specjalistka od public relations i żona znanego prezentera radiowego i telewizyjnego, Krzysztofa „Jankesa” Jankowskiego.

Dawid Podsiadło, jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce, zazwyczaj utrzymuje swoje życie osobiste z dala od mediów. Niemniej jednak, w ostatnich tygodniach pojawiły się doniesienia na temat jego relacji uczuciowych. Plotki o związku artysty z Marią Dębską krążyły od kilku miesięcy. Zdjęcia pary pochodzące z Katowic oraz relacje o wspólnych wyjściach wzbudziły zainteresowanie fanów. Ostatnio nawet pojawiło się nagranie, na którym Podsiadło i Dębska wydają się wymieniać czułości.

W obliczu tych spekulacji życie prywatne muzyka stało się przedmiotem szczególnej uwagi mediów. Ostatnio paparazzi przyłapali artystę wieczorem, gdy przemierzał Warszawę w towarzystwie Katarzyny Borkowskiej. Wokalista, ubrany ciepło na chłodny wieczór, eskortował koleżankę do taksówki, po czym żegnał ją uśmiechem, trzymając w dłoni winyl.

Katarzyna Borkowska, choć może nie jest szeroko znana publiczności, to w świecie show-biznesu nie jest postacią anonimową. Jest specjalistką od public relations i od wielu lat związana jest z „Jankesem”, prezenterem radiowym i telewizyjnym. Para powitała na świecie syna, Kubusia, w 2021 roku. Borkowska może również pochwalić się znajomościami wśród znanych osobistości, czego dowodem są zdjęcia na jej Instagramie z udziałem Anny Lewandowskiej czy Lary Gessler.

Dla fanów Dawida Podsiadły i mediów to zaskakujące odkrycie, które z pewnością jeszcze bardziej skieruje reflektory na życie prywatne artysty. Czy to tylko efekt chwilowej znajomości czy może coś więcej, pozostaje pytaniem, które zostanie rozwikłane w kolejnych doniesieniach prasowych.

Przyłapany

Dawid Podsiadło odprowadza znajomą do taksówki

Źródło: media

Roxie i Kevin Mglej wzięli ślub? Piosenkarka opublikowała tajemniczy wpis

Komentarze