Dawid Żukowski NIE ŻYJE! Wiemy dlaczego!

Dawid Żukowski nie żyje. Tragiczny finał poszukiwań. Wróżka Anastazja miała rację.

Odnalezino zaginionego 5-letniego Dawida Żukowskiego. – Policjanci znaleźli ciało chłopca na trasie między Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim – mówi rzecznik Komendy Stołecznej Policji asp. szt. Mariusz Mrozek.

Dawid Żukowski nie żyje. Dziś po godzinie 16 poinformowała o tym policja podczas konferencji prasowej poświęconej poszukiwaniom 5-latka. – Niestety, chłopiec nie żyje – mówili policjanci. – Ubiór i wiele cech wskazuje na to, że odnalezione ciało, to ciało Dawida – mówili funkcjonariusze w czasie trwania konferencji. Dawidek zginął na skutek…

Jak informują media, ojciec Dawidka miał mieć problemy finansowe oraz być związanym z hazardem. Policja nie potwierdziła jednak tych doniesień, mówiąc o dobru śledztwa, które trwa nadal.

Rodzice chłopca nie mieszkali razem od trzech tygodni. Mama chłopca przebywała w Warszawie, a ojciec w Grodzisku. Według zgłoszenia, które wpłynęło na policję, mężczyzna miał stosować wobec żony przemoc. 

Dlaczego Dawidek nie żyje?

Według emerytowanego oficera policji można rozpatrywać trzy drogi – pierwsza, to morderstwo dziecka przez zdruzgotanego ojca, który za wszelką cenę nie chciał oddać chłopca matce a ta miała mu grozić całkowitym zakazem kontaktu z dzieckiem, drugi – śmierć w wyniku zagubienia się dziecka z dala od domu i żadnej pomocy, a trzeci – zabójstwo związane z wykorzystaniem przez osobę o skłonnościach pedofilskich. Możliwe są także inne scenariusze – nawet taki związany z handlem organami. Polcija nie podaje oficjalnie żadnych informacji.

 

Komentarze