Doda SZCZERZE o Dubaju i swojej karierze. Wielu nie może uwierzyć.

doda

Doda ogłosiła, że w tym roku po raz pierwszy nie wyruszy w trasę koncertową. Piosenkarka planuje spróbować sowich sił w innej branży.

W tym tygodniu w mediach niemal zawrzało, pojawiły się sensacyjne wieści o tym, że Doda zawiesza karierę.  Jak się okazało, w rozmowie z Party Doda przyznała, że w tym roku po raz pierwszy nie wyruszy w trasę koncertową. Gwiazda chce spróbować swoich sił w innej branży i skupić się na produkcji filmów. Dorota Rabczewska właśnie wyjawiła swoje dalsze plany.

 

ZOBACZ TAKŻE: WYCIEKŁO zdjęcie Dudy z nieznaną kobietą! Tego już nikt nie ukryje.

 

Doda zapowiedziała, że planuje dłuższą przerwę od koncertowania. Wielu fanów piosenkarki zastanawiało się, czy jej niedawne problemy ze zdrowiem mają coś wspólnego z decyzją.

Bardzo dużo czynników na to wpłynęło i żaden nie był przeważający, co oznacza, że to jest właśnie ten moment, by zachować balans – komentuje w rozmowie z Party Doda.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Szokujące informacje ws. koronawirusa. W ciągu doby przybyło 15 TYSIĘCY zakażonych.

 

Świat show-biznesu bez Dody zdecydowanie nie byłby tak kolorowy. Na szczęście mamy jest także dobra wiadomość. Doda znika ze sceny muzycznej, ale zamierza wkroczyć z impetem do świata filmowego. Już niedługo ruszają bowiem zdjęcia do ekranizacji głośnej książki „Dziewczyny z Dubaju”, której gwiazda jest producentką. Jakiś czas temu obwieściła na swoim Instagramie, że reżyserią obrazu zajmie się Maria Sadowska. Okazuje się, że prace przygotowawcze dobiegają końca.

 

My nie możemy się już doczekać,  a Wy?

 

Źródło: party.pl

fot. instagram

Komentarze