WYCIEKŁO zdjęcie Dudy z nieznaną kobietą! Tego już nikt nie ukryje.

zdjęcie

Prezydent Andrzej Duda wciąż cieszy się wysokim poparciem, czasem sympatia do niego przejawia się w dość niespotykany sposób. Tak było i tym razem.

Jedna z młodziutkich fanek wyznała miłość prezydentowi na Twitterze po czym opublikowała zdjęcie, na którym widać jak przytula się do głowy państwa.

 

ZOBACZ TAKŻE: Szokujące informacje ws. koronawirusa. W ciągu doby przybyło 15 TYSIĘCY zakażonych.

 

„Jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu. Mieć Cię tak blisko, poczuć ciepło Twojej szyi na moich ustach.. ciepło ramion, uśmiech i spojrzenie…. Upewniłam się tylko w tym, że kocham jak nigdy nikogo…” – czytamy wśród wpisów na Twitterze internautki podpisanej jako Jolka Rosiek.

 

Do spotkania fanki z prezydentem Dudą doszło podczas jego wizyty w Zakliczynie w województwie małopolskim. To właśnie tam prezydent odebrał tytuł honorowego obywatela za… „coraz bardziej sprawiedliwe państwo”. Na zdjęciach widać, że młoda kobieta dość żywiołowo okazywała sympatię dla prezydenta. W jednym z wpisów stwierdziła napisała nawet, że kocha pana Prezydenta. Podobne wpisy kobieta publikuje od miesięcy. Otwarcie deklaruje w nich miłość i uwielbienie dla prezydenta RP.

 

ZOBACZ TAKŻE: Zmiana czasu 2020. Kiedy należy przestawić zegarki?

 

Wielu komentujących na Twitterze śmieje się, że Duda dorobił się fanatycznej sympatyczki. Jednak pojawiły się też głosy, że internautka, która od dawna publikuje „dziwne wpisy” na jego temat, może być stalkerką i w ogóle nie powinna być dopuszczona tak blisko prezydenta. Pojawiły się także wątpliwości, kto naprawdę kryje się za tym profilem na Twitterze – wcześniejsza jego nazwa miała brzmieć… „ruchadło leśne”.

 

 

 

Komentarze